Standard NetWatch

Facebook przeciwko samobójstwom... Warner Bros oferuje filmy na Facebooku... Opera Mobile Store - sklep z aplikacjami otwarty w ponad 200 krajach... Formspring uruchamia funkcję SMS-ów... Zaczyna się walka o najlepszych informatyków...

SOCIAL MEDIA

Facebook przeciwko samobójstwom

Serwis społecznościowy Facebook uruchomił formularz zatytułowany "Zgłoś treść samobójczą", służący do zgłaszania wpisów, które sugerują, że umieszczający chce targnąć się na swoje życie.

Warner Bros oferuje filmy na Facebooku

Czy sprzedaż filmów za pośrednictwem Facebooka zdobędzie serca (i portfele) internautów? Liczy na to jedna z największych wytwórni. Na razie oferuje w ten sposób jeden film i to jedynie mieszkańcom USA.

MOBILE

Opera Mobile Store - sklep z aplikacjami otwarty w ponad 200 krajach

Producent popularnych przeglądarek otworzył sklep z aplikacjami dla urządzeń mobilnych. Jest dostępny niemal na całym świecie dla wszystkich popularnych systemów.

Formspring uruchamia funkcję SMS-ów

Formspring, znany w Polsce serwis pytań i odpowiedzi, zdecydował się przenieść możliwość korzystania z witryny również przez komórkę. Kolejnym krokiem może być mobilna aplikacja.

KARIERA IT

Zaczyna się walka o najlepszych informatyków

W USA przybiera na sile rywalizacja o najlepszych specjalistów IT. W cenie jest wykształcenie, doświadczenie i znajomość nowych technologii. Na porządku dziennym jest podkupywanie pracowników.