Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Standard NetWatch

Twitter rozmawia z Google i Facebookiem o ewentualnym przejęciu... Wyślij PIT-11 e-mailem do pracownika... Sex shopy rosną w internecie... Neustar pomoże w prowadzeniu rejestru .GAY... Spowiedź przez iPhone'a z nową aplikacją dla katolików... Jedna ładowarka, by rządzić wszystkimi...

SOCIAL MEDIA

Twitter rozmawia z Google i Facebookiem o ewentualnym przejęciu

W rozmowach na niskim szczeblu Facebook, Google i inne firmy dowiedziały się, że cena serwisu Twitter waha się od 8 do 10 mld dolarów. Na razie to tylko rozmowy konkurencji, a Twitter zapowiada, że już niedługo będzie wart nawet 100 mld dol.

INTERNET

Wyślij PIT-11 e-mailem do pracownika

Pracodawcy mogą przesyłać swoim pracownikom deklarację PIT-11 przez internet. Zamiast drukować papierową wersję PIT-11, można wysłać wersję elektroniczną drogą mailową. Warunkiem jest użycie bezpiecznego podpisu elektronicznego.

Sex shopy rosną w internecie

Co dwudziesty polski internauta kupujący w sieci korzysta z oferty e-sex shopów. Z danych Nokaut.pl wynika, że średnia wartość transakcji w kategorii erotyka z ostatniego tygodnia to 99 zł. Eksperci szacują więc, że rynek może być obecnie wart 1,5 - 2 mln zł rocznie.

DOMENY I HOSTING

Neustar pomoże w prowadzeniu rejestru .GAY

Firma Neustar podpisała umowę na świadczenie usług w zakresie rejestru .GAY. Końcówkę wprowadzić chce spółka DotGay. Nie jest jednak jedyną, która ma takie ambicje.

NOWE TECHNOLOGIE

Spowiedź przez iPhone'a z nową aplikacją dla katolików

Katolicy nie muszą już wychodzić z domu by się wyspowiadać. W App Store dostępna jest aplikacja, dzięki której wizyta w konfesjonale nie będzie konieczna.

Jedna ładowarka, by rządzić wszystkimi...

Inicjatywa Unii Europejskiej doprowadziła do stworzenia uniwersalnej ładowarki do telefonów komórkowych. Najwięksi producenci komórek opracowali wspólne standardy techniczne i ładowarka ta jest już w zasadzie gotowa do wprowadzenia na rynek.