Standard NetWatch

Ipla w 2011 roku: wzrost przychodów o połowę... Facebook nie zadebiutuje na giełdzie?... Amazon za darmo... Google pozwoli internautom na tworzenie czarnych list domen?.... Polskie e-commerce rekrutuje. W internecie jest coraz więcej ogłoszeń....

SOCIAL MEDIA

Facebook nie zadebiutuje na giełdzie?

Największy na świecie serwis społecznościowy pozyskał 1,5 mld dol. dofinansowania. Skłonność inwestorów do zasilania serwisu gotówką stawia pod znakiem zapytania jego ewentualny debiut na giełdzie.

WEBHOSTING

Google pozwoli internautom na tworzenie czarnych list domen?

Czy firma Google rozważa umożliwienie internautom usuwanie domen z ich wyników wyszukiwania? I jeśli tak - co oznacza to dla właścicieli domen?

E-COMMERCE

Amazon za darmo

E-sklepy na świecie stawiają na darmową dostawę towarów do klientów niezależnie od kwoty zamówienia. W Polsce to ciągle rzadkość.

Polskie e-commerce rekrutuje. W internecie jest coraz więcej ogłoszeń

Już ponad 600 ofert pracy w e-commerce można znaleźć na polskich portalach rekrutacyjnych. Poszukiwani są przede wszystkim programiści PHP i Java. Na znalezienie pracy mogą także liczyć eksperci do spraw marketingu, testerzy, specjaliści od płatności internetowych, konsultanci sprzedaży B2B czy pracownicy call-center.

ROZRYWKA

Ipla w 2011 roku: wzrost przychodów o połowę

Należąca do spółki Redefine kontrolowanej przez Zygmunta Solorza-Żaka internetowa platforma Ipla zamknęła 2010 r. z przychodami nieprzekraczającymi 20 mln zł.