Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Standard NetWatch

Internet pozwala zaoszczędzić miliardy... Najbardziej niebezpieczny jest Facebook... Nowy prezes zarządu w spółce Money.pl... Mały e-commerce łączy siły i tnie koszty... W 2010 r. rynek telefonii internetowej w Polsce wzrósł o 27 proc... Nasza-klasa na smartfonach z Windows Mobile... E-apteki zaczynają wygrywać cenami... Nie daj się oszukać w sieci...

INTERNET

Internet pozwala zaoszczędzić miliardy

Wciąż rzadko korzysta się z aukcji elektronicznych Urzędnicy wolą tradycyjne, papierowe procedury W dogrywkach firmy proponują dużo niższe ceny.

W 2010 r. rynek telefonii internetowej w Polsce wzrósł o 27 proc.

Wartość rynku telefonii internetowej w Polsce, tzw. VoIP, w 2010 r. wzrosła o 27 proc. i osiągnęła 658 mln zł - wynika z najnowszego raportu opracowanego przez firmę badawczą PMR.

SOCIAL MEDIA

Najbardziej niebezpieczny jest Facebook

82 procent internautów uznało Facebooka za najbardziej niebezpieczne miejsce w sieci, to zdaniem specjalistów Sophos największym pojedynczym incydentem był atak na Twittera we wrześniu 2010 roku.

Nasza-klasa na smartfonach z Windows Mobile

Od dzisiaj z aplikacji nk.pl będą mogli korzystać użytkownicy komórek z systemem Windows Mobile.

E-COMMERCE

Nie daj się oszukać w sieci

Choć liczba skarg na bezprawne kopiowanie ofert nieruchomości w sieci maleje, ciągle do tego dochodzi na portalach ogłoszeniowych. Przed kradzieżą ofert trudno się zabezpieczyć.

E-apteki zaczynają wygrywać cenami

Największe serwisy internetowe zaczęły walczyć o rynek e-leków. Jego wartość rośnie w tempie kilkunastu procent rocznie. Ale prawdziwy boom na e-apteki dopiero przed nami. W sieci leki kupuje co piąty Amerykanin i co dziesiąty mieszkaniec zachodniej Europy.

Mały e-commerce łączy siły i tnie koszty

W ciągu kilku dni do grupy zakupowej weszło ponad 200 sklepów.

Nowy prezes zarządu w spółce Money.pl

Aleksander Kusz, został prezesem zarządu spółki Money.pl. Zastąpił na tym stanowisku Arkadiusza Osiaka, który objął stanowisko przewodniczącego powołanej właśnie rady nadzorczej.