Standard NetWatch

3 miliardy dolarów na social media w tym roku... Miejsce na sali kinowej i bilet prosto z internetu... Groupon w Polsce: kupują głównie kobiety... E-fakturowanie stało się łatwiejsze, ale odbiorca musi być ostrożny... Threewords.me: domeny, marketing, pieniądze...

E-COMMERCE

Kina: innowacyjny wyścig biletowy

Miejsce na sali kinowej i bilet prosto z internetu? W tym roku będzie to możliwe nie tylko w Cinema City. Do ofensywy szykują się Multikino i Helios. Każda z firm na swój sposób.

Groupon w Polsce: kupują głównie kobiety

Tysiąc ofert usług kosmetycznych, 500 ofert gastronomicznych, tyle samo sportowych i kulturalnych, ponad 2 miliony użytkowników w Polsce. Wśród kupujących na Grouponie dominują kobiety, które korzystają przede wszystkim z rabatów na usługi pielęgnacji urody.

INTERNET

E-fakturowanie stało się łatwiejsze, ale odbiorca musi być ostrożny

Nie ma już wymogu, aby e-faktury zaopatrzone były w bezpieczny podpis elektroniczny bądź sporządzone w formacie EDI. To z pewnością zwiększy zainteresowanie tą formą dokumentowania obrotu.

WEBHOSTING

Threewords.me: domeny, marketing, pieniądze

Twórca pewnego serwisu wystawił go na sprzedaż. Projekt ma 253 tys. użytkowników, 4,9 mln odwiedzających, 17 mln odsłon. Istnieje od 30 dni. I działa w domenie .ME. Sam twórca ma zaś 18 lat.

REKLAMA ONLINE

3 miliardy dolarów na social media w tym roku

Marketerzy zostawią w społecznościach o 55 procent więcej pieniędzy, niż w minionym roku.