Standard NetWatch

Banki odkrywają portale społecznościowe... Internet rośnie i rośnie... "The Social Network" z nagrodą… Nowa strona Trójmiasto.pl to zmiana na plus... Jak wygląda 20 minut na Facebooku?...

INTERNET

Internet rośnie i rośnie

Już chyba nikt nie wątpi w potęgę internetu. Jeśli ktoś taki się znajdzie, polecamy przyjrzeć się tym liczbom.

Nowa strona Trójmiasto.pl to zmiana na plus

Sprawdzone rozwiązania portalowe - na to postawił serwis Trójmiasto.pl, zmieniając wygląd strony głównej. Jest dobrze, ale brakuje pewnych elementów, na przykład nawigacji "okruszkowej", która mogłaby pomóc użytkownikom poruszać się po stronie. Odświeżony serwis pod lupę wzięli eksperci.

SOCIAL MEDIA

Banki odkrywają portale społecznościowe

Banki szukają nowych sposobów na pozyskanie klientów poprzez portale społecznościowe - Facebook i Twitter. Starają się wykorzystać rosnącą popularność tych mediów, nie sprawiając przy tym wrażenia, że wykorzystują je w celach czysto PR-owskich.

Jak wygląda 20 minut na Facebooku?

Facebookowe szaleństwo trwa nadal i nie zapowiada się na to aby szybko się skończyło. Pokazuje to też jedna z ciekawszych infografik.

" The Social Network" z nagrodą

“The Social Network" Davida Finchera zdobył Złotego Globa za najlepszy film ubiegłego roku. Doceniono także prace scenarzysty, reżysera i scenariusz.