Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Standard NetWatch

MySpace tnie zatrudnienie... Groupon pęcznieje, w Polsce szturmem zdobywa internet... Internet 100 Mb/s - po Dialogu i Netii także w Hyperionie... Darmowy Internet mocno przycięty... Reklamy w grach mobilnych rosną w szalonym tempie... Gambling.com do kupienia za 9 mln dolarów... Clinton na spotkaniu ICANN w San Francisco?... Facebook: wszyscy będą mieli nowy profil...

INTERNET

Darmowy Internet mocno przycięty

Możliwości surfowania w ramach publicznych punktów dostępu do Internetu mają być bardzo ograniczone. Tak wynika z pisma, które dostaliśmy z urzędu marszałkowskiego - mówi Anna Seliga z Urzędu Miasta w Pruszkowie.

Internet 100 Mb/s - po Dialogu i Netii także w Hyperionie

Dwadzieścia miast znalazło się w zasięgu ultraszybkiego stacjonarnego internetu oferowanego przez operatora z giełdowej grupy MNI. To kolejna taka oferta po szybkim internecie wprowadzonym w zeszłym roku przez Dialog i Netię.

E-COMMERCE

Groupon pęcznieje, w Polsce szturmem zdobywa internet

Groupon, światowy gigant grupowych zakupów, zanotował ponad 400-procentowy wzrost wartości transakcji. I to w ciągu kilku miesięcy. W Polsce serwis również szturmem zdobywa rynek - przyciąga 2,5 miliona internautów miesięcznie.

Groupon walczy w Australię

Serwis Groupon toczy sądową walkę ze swoim australijskim konkurentem o domenę Groupon.com.au. Niepewny wyroku zachęca swoich klientów do aktywnego wsparcia.

SOCIAL MEDIA

MySpace tnie zatrudnienie

Serwis społecznościowy należący do Ruperta Murdoch’a zwalnia pracowników. Jak wynika z informacji NetworkEffect, My Space zwolni 600 z 1000 swoich pracowników. Ma to miejsce w czasie kiedy pojawiły się plotki o możliwym sprzedaniu serwisu.

Facebook: wszyscy będą mieli nowy profil

Miesiąc po wprowadzeniu opcjonalnej zmiany profilu, Facebook poinformował na swoim blogu, że przenosi na niego wszystkich swoich użytkowników.

MOBILE

Reklamy w grach mobilnych rosną w szalonym tempie

W ubiegłym roku globalnie firmy wydały na reklamę w grach mobilnych 87 milionów dolarów, w 2015 roku ta suma wzrośnie do 894 milionów dolarów.

WEBHOSTING

Gambling.com do kupienia za 9 mln dolarów

W "dużej" prasie pojawiło się kilka doniesień na temat domeny Gambling.com, która zmierza na rynek wtórny. Cena minimalna ustalona została na 9 mln dolarów.

Clinton na spotkaniu ICANN w San Francisco?

Według niepotwierdzonych informacji na pierwszym w tym roku spotkaniu ICANN w San Francisco wystąpić ma były prezydent USA, Bill Clinton. Konferencja odbędzie się w marcu.