Standard NetWatch

Internetowe zakupy grupowe dyktują niskie ceny... Intel szykuje ofensywę na polskim rynku i otwiera sklep z aplikacjami AppUp... Wrażenia i opinie pod każdym postem na Facebooku - czy to coś nowego?... Koniec wieloletniej batalii. Wkrótce Erę zastąpi T... DDoS na Wikileaks, świat na beczce prochu... Cyfrowa Warszawa...

E-COMMERCE

Internetowe zakupy grupowe dyktują niskie ceny

Internetowe zakupy grupowe niespodziewanie stały się najgorętszym trendem biznesowym tego roku. Groupon, który jest prekursorem trendu na całym świecie, doczekał się kilkuset klonów.

Intel szykuje ofensywę na polskim rynku i otwiera sklep z aplikacjami AppUp

NOWY PROCESOR SANDY BRIDGE oraz internetowy sklep z aplikacjami AppUp to nowości, którymi w przyszłym roku Intel będzie walczył o polski rynek.

SOCIAL MEDIA

Wrażenia i opinie pod każdym postem na Facebooku - czy to coś nowego?

Kilka tygodni temu pierwszy raz zobaczyłem, że w statystykach stron pojawiła się informacja o dziennej ilości odsłon postów. Liczba pokazywana w tym miejscu jest tak duża iż uznałem tę informacje jako mało przydatna - bo nie wierzę aby mój fan page generował 83 tysiące odsłon dziennie.

MOBILE

Koniec wieloletniej batalii. Wkrótce Erę zastąpi T

Udziałowcy Polskiej Telefonii Cyfrowej są bliscy porozumienia. Deutsche Telekom za brakujące 3 proc. udziałów w PTC ma zapłacić miliard euro.

SIEĆ

DDoS na Wikileaks, świat na beczce prochu

W niedzielny wieczór, Wikileaks miało opublikować tajne akta, o których od tygodnia mówi się na całym świecie. Strona ruszyła dopiero dziś w związku z atakiem DDoS. Ciekawe dokumenty pojawiły się też w poniedziałkowych wydaniach "El Pais", "Le Monde", "Spiegel", "Guardian" i "New York Times".

WIDEO

Cyfrowa Warszawa

W stolicy można odbierać już dziewięć stacji naziemnej telewizji cyfrowej TVP i nadawców komercyjnych - potwierdza Tomasz Burzyński, rzecznik TP Emitela, spółki, która dosyła sygnał tych kanałów.