Standard NetWatch

W tym roku z sieci będą korzystały już ponad 44 mln Brytyjczyków... Internetowa Grupa O2 - właściciel Pudelka oraz Wrzuty - szuka inwestora... FreeM - nowy wirtualny operator komórkowy rusza w niedzielę... Polacy wciąż unikają e-banków... Home.pl zarabia miliony na domenach... Kogo dzisiaj zablokuje Facebook...

SOCIAL MEDIA

Kogo dzisiaj zablokuje Facebook

Czy Facebook to błękitny cenzor czy to tylko narządzie w rękach życzliwych? A może winne są błędy w oprogramowaniu? Takie pytania pojawiły się po tym, jak z serwisu zaczęły znikać profile osobowe oraz fan page polskich firm.

MOBILE

FreeM - nowy wirtualny operator komórkowy rusza w niedzielę

Zaoferuje m.in. darmowe korzystanie z komunikatora, przeglądanie Facebooka oraz popularnych portali internetowych w zamian za obejrzenie reklamy.

INWESTYCJE

Internetowa Grupa O2 - właściciel Pudelka oraz Wrzuty - szuka inwestora

Pudelek.pl, Wrzuta.pl i ponad 70 innych serwisów to łakomy kąsek dla wielkich grup medialnych. Analitycy twierdzą, że Grupa 02 może być warta 120 - 130 milionów złotych. To piąty gracz na rynku portali internetowych.

WEBHOSTING

Sprzedano najdroższą domenę internetową świata

Domena internetowa sex.com została sprzedana za rekordowe 13 mln dol., bijąc swój własny rekord z 2006 r., kiedy to nabywca zapłacił za nią 11,5 mln dol.

Home.pl zarabia miliony na domenach

JESTEŚMY ŚWIATOWYM POTENTATEM pod względem liczby domen. Bijemy na głowę takie potęgi, jak Szwecja czy Francja. To najszybciej rozwijający się segment internetu w Polsce.

E-BANKOWOŚĆ

Polacy wciąż unikają e-banków

Tylko co piąty klient polskiego banku korzysta z usług internetowych - wynika z najnowszego raportu Deutsche Bank Research. Nasz kraj znalazł się dopiero na 20. miejscu w Europie.

SIEĆ

Brytyjczycy coraz mocniej stawiają na Internet

W tym roku z sieci będą korzystały już ponad 44 mln Brytyjczyków.

KONFERENCJE

EntertainmentStandard 2010