Standard NetWatch

Wal-Mart wprowadzi darmową przesyłkę na święta ... Wycena nk.pl na poziomie 130 mln euro nie musi być zawyżona... Notowania Yahoo zwyżkują na fali spekulacji o przejmowaniu firmy... Dyrektor zarządzający z Google’a mówi jakie informacje o internautach interesują jego firmę... Facebook uzależnia... Google dał pracownikom po 1000 USD i 10 proc. podwyżkę...

E-COMMERCE

Wal-Mart wprowadzi darmową przesyłkę na święta

60 tys. towarów z Wal-Mart zostanie objętych programem darmowej przesyłki. Internetowi kupcy mogą skorzystać z promocji od wczoraj do końca sezonu świątecznego. Nie ustalono minimalnej kwoty zakupu.

SOCIAL MEDIA

Nasza Klasa u szczytów. Więcej się z niej nie wyciągnie

Wycena nk.pl na poziomie 130 mln euro nie musi być zawyżona - twierdzą zagraniczni analitycy, których poprosiliśmy o opinie. - Ale to ostatni dzwonek, aby dobrze sprzedać serwis - dodają.

Facebook uzależnia!

Najpopularniejszy portal społecznościowy na świecie fascynuje miliony użytkowników. Ułatwia komunikację, podtrzymywanie kontaktów, nawiązanie nowych znajomości oraz daje poczucie przynależności do grupy.

DISPLAY/SEM

Google dał pracownikom po 1000 USD i 10 proc. podwyżkę

Każdy pracownik dostanie 1000 USD "świątecznej premii", poinformował w mailu prezes Google Eric Schmidt, który "wyciekł" do amerykańskich mediów.

Polska kontra Google: Kasujcie prywatne zdjęcia

MOHAMMAD GWADAT, dyrektor zarządzający z Google’a, o tym, jakie informacje o internautach interesują jego firmę.

Notowania Yahoo zwyżkują na fali spekulacji o przejmowaniu firmy

Notowania Yahoo, jednego z najpopularniejszych i największych serwisów internetowych na świecie, podskoczyły wczoraj na nowojorskiej giełdzie w związku z kolejnymi spekulacjami, ze amerykański portal zostanie przejęty.

EntertainmentStandard 2010

EntertainmentStandard to pierwsza konferencja organizowana przez Internet Standard w całości poświecona rozrywce w sieci. Skupimy się na trzech kluczowych segmentach: grach, filmie oraz muzyce.

Więcej szczegółów na stronie konferencji.