Standard NetWatch

Podbij.pl: lot w kosmos i debiut na NewConnect ... Stawki za korzystanie z sieci za wysokie... Internetowa telewizja Zygmunta Solorza-Żaka wchodzi na tablety... SMT Software będzie rozwijał wyszukiwarkę Bing... Sex.com oficjalnie najdroższą domeną w historii ... Microsoft powierzył rozwój wyszukiwarki Bing spółce SMT Software.

E-COMMERCE

W USA kolejne wzrosty

W IV kwartale 2010 r. amerykański rynek e-commerce osiągnie wartość 51.4 mld dol. Jest to wzrost o 13,7 proc. w stosunku do analogicznego okresu w roku poprzednim.

DISPLAY/SEM

Microsoft powierzył rozwój wyszukiwarki Bing spółce SMT Software

SMT Software współpracuje z polskim oddziałem Microsoft od listopada 2009 roku. We wrześniu br. SMT Software rozszerzył zakres współpracy o udział w

projektach dotyczących rozwoju wyszukiwarki Bing oraz jej nowych funkcjonalności.

MOBILE

Internetowa ofensywa Polsatu. Telewizja wchodzi na tablety

Internetowa telewizja Zygmunta Solorza-Żaka wchodzi na tablety i wprowadza nowe usługi. Chce wyjść na zero już w połowie przyszłego roku.

INWESTYCJE

Podbij.pl: lot w kosmos i debiut na NewConnect

Podbij.pl chce znaleźć się na rynku alternatywnym już w IV kw. 2010r. Aby zwiększyć swoją atrakcyjność w oczach użytkowników i inwestorów serwis pokazał się w zmienionej odsłonie oraz wprowadził aukcje marzeń.

WEBHOSTING

10 najdroższych domen

Sex.com oficjalnie najdroższą domeną w historii, ale nieoficjalnie...

SIEĆ

Stawki za korzystanie z sieci za wysokie

Komisja Europejska wezwała Polskę do przestrzegania przepisów unijnych o ustalaniu cen hurtowych na rynku telekomunikacyjnym.