Standard NetWatch
-
- Monika Tomkiewicz,
- 28.10.2010, godz. 08:04
Waluta Facebooka w supermarketach... Internet w Polsce nie będzie tańszy?... Co trzeci internauta zapala wirtualny znicz... MySpace w nowej odsłonie - odmienione logo i layout
SOCIAL MEDIA
Waluta Facebooka w supermarketach
Portal społecznościowy Facebook postanowił rozszerzyć sprzedaż swojej wirtualnej waluty o kolejne supermarkety.
Co trzeci internauta zapala wirtualny znicz
Połowa badanych internautów uważa, że profile pozostałe po zmarłych osobach w serwisach społecznościowych nie powinny być usuwane. 42 procent internautów czyta w internecie wspomnienia po zmarłym, co piąty szuka informacji o "życiu po życiu".
MySpace w nowej odsłonie - odmienione logo i layout
Dziś rozpoczęło się stopniowe wdrażanie wersji beta. Nowe MySpace będzie widoczne dla wszystkich do końca listopada.
INTERNET
Na polskim rynku nie ma już miejsca na obniżki cen Internetu - ogłosił wczoraj Maciej Witucki, prezes TP, omawiając wyniki spółki.