Standard NetWatch

Pożyczaj książki na Kindle ... Realne setki milionów na wirtualne zabawki ... Co się dzieje z Dniem Darmowej Dostawy? (informacje dla zainteresowanych akcją) ... DEMOCAMP East/West czyli o branży startupowej, inwestorach i miksowaniu konwencji ... Lubuski Park Naukowo-Technologiczny - miejsce spotkań nauki i biznesu ... Zynga zwiększa zasięg i trafia w gusta reklamodawców.

E-COMMERCE

Pożyczaj książki na Kindle

Firma Amazon zbliżyła do siebie klasyczne, papierowe książki i ich elektroniczne odpowiedniki. Posiadacze czytnika Kindle będą mogli w przyszłości pożyczać sobie e-książki. Niestety nie wszystkie.

Realne setki milionów na wirtualne zabawki

Jedna trzecia internautów robi zakupy w sieci. Rocznie wydają w sumie 16 mld zł. Ale i tak rynek e-zakupów to w Polsce tylko 3 proc. całego handlu. W Wielkiej Brytanii - 20.

Co się dzieje z Dniem Darmowej Dostawy? (informacje dla zainteresowanych akcją)

Wyjaśnię od razu, żeby nie było żadnych wątpliwości: z akcją pierwszego Dnia Darmowej Dostawy w Polsce jest dobrze, a nawet bardzo dobrze! Pomysł był dla mnie wielką niewiadomą nawet w momencie jego ogłaszania (moje obawy z grudnia na szczeście się nie sprawdziły), jednak pierwsze dni po zapowiedzi DDD2010 wskazują, że to może być jedno z ciekawszych tegorocznych wydarzeń w naszej branży. Wszystko dzięki Wam!

STARTUP

DEMOCAMP East/West czyli o branży startupowej, inwestorach i miksowaniu konwencji.

Gościnny wpis Adama Zygadlewicza organizatora niedawno zakończonej konferencji DEMOCAMP East/West

INWESTYCJE

Lubuski Park Naukowo-Technologiczny - miejsce spotkań nauki i biznesu

Lubuski Park Naukowo-Technologiczny Uniwersytetu Zielonogórskiego ma połączyć sfery nauki i biznesu.

SOCIAL MEDIA

Zynga zwiększa zasięg i trafia w gusta reklamodawców

Twórca Farmville może poszczycić się już rzeszą 250 mln ludzi grających w jego gry oraz wchodzących w interakcję z reklamami.