Standard NetWatch

9 najważniejszych pojęć w branży e-commerce ... Za dużo znajomych. Czy serwisy społecznościowe zjadają własny ogon ... W przeglądarce faktury za prąd nie zobaczysz ... Wydawcy rzucili się na iPada ... Komórka, czyli mobilny portfel ... Więcej gier z Chin ... Za pięć lat Internet dla każdego, kto go zechce.

E-COMMERCE

9 najważniejszych pojęć w branży e-commerce

Conversion Marketing, Abandonment Rate, Ecommerce Remarketing. Działasz w branży e-commerce? Poznaj najważniejsze pojęcia.

SOCIAL MEDIA

Za dużo znajomych. Czy serwisy społecznościowe zjadają własny ogon?

Większość z nas nigdy nie odchudzała grona swoich znajomych na nk.pl czy Facebooku. Być może wkrótce serwisy społecznościowe będą nas do tego zachęcać.

PRAWO

W przeglądarce faktury za prąd nie zobaczysz

Zakład energetyczny w Kielcach zaproponował klientom wysyłanie rachunków za prąd e-mailem. Ale część osób faktur nie otrzymała. Dostali natomiast groźbę odcięcia prądu, spraw sądowych i odsetki karne.

MOBILE

Wydawcy rzucili się na iPada

Najwyżej 15 tys. tabletów Apple'a kupili do tej pory Polacy. Mimo to wydawcy i firmy uruchamiają już aplikacje, za pomocą których można czytać książki i gazety. I liczą, że w przyszłości przyniosą one krociowe zyski.

E-PŁATNOŚCI

Komórka, czyli mobilny portfel

Klienci indywidualni są zainteresowani wykorzystywaniem swoich telefonów komórkowych jako mobilnego portfela - pokazują wyniki badania rynkowego sponsorowanego przez firmę Alcatel-Lucent.

EntertainmentStandard 2010

Więcej gier z Chin

Kabam i Zynga Game Network, dwie firmy produkujące popularne gry internetowe, zamierzają rozszerzyć swoją działalność w Chinach i korzystać z tamtejszych utalentowanych programistów.

SIEĆ

Za pięć lat Internet dla każdego, kto go zechce

Prezes UKE zapowiada nową strategię działania urzędu.