Standard NetWatch

Klienci porzucają sklepy ze słaba obsługą klienta ... Yahoo traci przez Facebooka i Google ... Spadną opłaty roamingowe w Rosji ... Liczba abonentów telefonii komórkowej w Chinach wzrosła do 815 mln ... Prowadzimy rozmowy z czterema inwestorami, tym razem z Polski ... Back to the Mac - wiemy, co będzie. Apple nam powiedział.

E-COMMERCE

Klienci porzucają sklepy ze słaba obsługą klienta

Sklepy internetowe, które zainwestują w zwiększenie jakości swojego działu obsługi mogą liczyć na większe przychody - wynika z sondażu Harris Interactive.

DISPLAY/SEM

Yahoo traci przez Facebooka i Google

Najczęściej odwiedzany amerykański portal tnie prognozy na czwarty kwartał. Serwis przegrywa walkę o internautów z Google i Facebookiem.

MOBILE

Spadną opłaty roamingowe w Rosji

Wielka trójka operatorów komórkowych Rosji zgodziła się obniżyć ceny za dzwonienie do ojczyzny.

Liczba abonentów telefonii komórkowej w Chinach wzrosła do 815 mln

Więcej niż co drugi Chińczyk posiada telefon komórkowy. Według najnowszych danych w Państwie Środka liczba abonentów telefonii bezprzewodowej wzrosła do 815 milionów.

INWESTYCJE

Prowadzimy rozmowy z czterema inwestorami, tym razem z Polski

Jak prezes Internet Group Jan Wojciechowski chce ratować firmę?

EntertainmentStandard 2010

Back to the Mac - wiemy, co będzie. Apple nam powiedział

To niesamowite jak prosto czasem rozszyfrować tak skrytą firmę jaką jest Apple. Jeśli czekacie z niecierpliwością na dzisiejsze wieczorne przedstawienie Steve’a Jobsa i zastanawiacie się co pokaże, a co nie, to możemy Wam powiedzieć już teraz: będzie nowy iLife, nowy MBA i zupełnie nowy produkt. Skąd wiemy? Ze stron Apple’a!