Standard NetWatch

Sprzedawcy sprzymierzają się przeciw Amazonowi ... Facebook zmienia Grupy ... Walczą o miliard na YouTube ... Dziś rozprawa upadłościowa IGroup ... iPad made in Poland sposobem na rozwój telewizji mobilnej ... Orange ruszyło z pilotażem superszybkiego internetu.

E-COMMERCE

Sprzedawcy sprzymierzają się przeciw Amazonowi

Kilkadziesiąt amerykańskich sklepów detalicznych łączy siły, by zaoferować bardziej atrakcyjne warunki dostawy niż Amazon.com.

SOCIAL MEDIA

Facebook zmienia Grupy

Nowe grupy na Facebooku będą opierały się na grupowym czacie, sieci kontaktów, powiadomieniach - czyli większym zakresie narzędzi angażujących. Wg Zuckerberga z grup będzie korzystało "tylko" 5 proc. - 10 proc. użytkowników serwisu. Czyli jakieś 25-50 mln ludzi.

EntertainmentStandard 2010

Walczą o miliard na YouTube

Powoli rozkręca się wyścig o to, kto pierwszy zbierze miliard wyświetleń na YouTube. W tym wyścigu nie prowadzi. Michael Jackson. Madonna też już nie ma szans. Legendarne U2 czy Metallica się nie liczą. O pierwszy miliard wyświetleń na YouTube walczą tylko kontrowersyjna popowa gwiazda Lady Gaga, i nowy idol nastolatek Justin Bieber.

Zainteresował Cię ten temat? Zapraszamy na: EntertainmentStandard 2010

PRAWO

Dziś rozprawa upadłościowa IGroup

Jeszcze dwóch tygodni potrzebuje giełdowa firma na rozmowy z BRE - ocenia Jan Wojciechowski, prezes IGroup. Dlatego zapewne poprosi sąd o czas

MOBILE

iPad made in Poland sposobem na rozwój telewizji mobilnej

Nowy pomysł na rozruszanie na polskim rynku usług telewizji w komórce ma NFI Magna Polonia.

SIEĆ

Orange ruszyło z pilotażem superszybkiego internetu

Pilotaż najszybszego w Polsce mobilnego dostępu do internetu uruchomił w Krakowie operator sieci komórkowej Orange. Nowa technologia umożliwia transfer danych z prędkością do 42 Mbps.