Standard NetWach

Supermarkety w Internecie... Netia da 100 Mb/s. Wojna o szybki internet rozpoczęta... Rekordowy kwartał producenta BlackBerry... Nokia Siemens Network powalczy o miliardy na budowę szybkiego internetu w Polsce... Szał na tablety ogarnia cały świat... Sztuczny ruch, a zysk dla operatorów komórkowych prawdziwy... Internauci nie lubią nachalnych reklam na portalach społecznościowych... Rośnie popularność grupowych zakupów w sieci...

E-commerce

Supermarkety w Internecie

E-sklepy masowo rozszerzają ofertę. Przyciąga to klientów, którzy oszczędzają na kosztach wysyłki.

Wirtualny lumpeks, czyli wielkie pieniądze ze sklepu z używanymi grami wideo

Damian Legawiec w sierpniu zeszłego roku uruchomił portal Gametrade.pl, na którym można kupować używane gry komputerowe lub wymieniać się nimi. Już tydzień później otrzymał pierwsze oferty przejęcia.

Geloo.pl - rośnie popularność grupowych zakupów w sieci

Kolejny polski serwis - Geloo.pl - chce pozyskać klientów dzięki popularności grupowych zakupów w sieci.

Social Media

Internauci nie lubią nachalnych reklam na portalach społecznościowych

Czy portale społecznościowe to właściwe miejsce do działań biznesowych? Spece od marketingu mówią: tak. Użytkownicy internetu podchodzą do nich z rezerwą.

Mobile

Szał na tablety ogarnia cały świat

Za dwa lata będzie się sprzedawać ponad 80 milionów tabletów rocznie - przewidują najnowsze prognozy ekspertów rynku komputerowego.

Rekordowy kwartał producenta BlackBerry

Wizerunkowe porażki i nieudane modele telefonów nie zaszkodziły finansom producenta BlackBerry.

Wspólna idea Ery i Orange

Operatorzy komórkowi Orange i Era podpisali list intencyjny, na mocy którego chcą wzajemnie korzystać ze swoich częstotliwości i infrastruktury.

Sztuczny ruch, a zysk dla operatorów komórkowych prawdziwy

Operatorzy komórkowi zarabiają co najmniej półtora miliona złotych miesięcznie na generowaniu sztucznego ruchu. Proceder jest możliwy, bo Urząd Komunikacji Elektronicznej chciał wspierać nowe firmy. Sprawę bada prokuratura.

Sieć

Netia da 100 Mb/s. Wojna o szybki internet rozpoczęta

Największy stacjonarny operator alternatywny sprzedaje od wczoraj internet o szybkości do 100 Mb/s. Tym samym rozpoczyna wojnę nie tylko z TP czy Dialogiem, ale także z mającym wystartować w przyszłym roku ultraszybkim internetem mobilnym.