Standard NetWach

Nk zrezygnuje z marki Sledzik (ale nie z produktu... Tablet dla menedżera, e-czytnik dla bibliofila... Yahoo! zwalnia... Od południa serwery NetArtu niedostępne. Czyżby awaria zasilania w centrum danych?... Finał sprawy złodzieja P2P.com - pięć lat więzienia...

Social Media

Nk zrezygnuje z marki Sledzik (ale nie z produktu)

Największy polski mikroblog przestał być mikroblogiem. Śledzik jest teraz rozwijany w kierunku strumienia treści multimedialnych.

Mark Zuckerberg - Człowiek Roku 2010

Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg został wybrany Człowiekiem Roku 2010 według Time. Tygodnik zdecydował, że to on wywarł największy wpływ na świat w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Nagrodę czytelników zdobył Julian Assange.

Mobile

Tablet dla menedżera, e-czytnik dla bibliofila

Rewolucja na rynku tabletów Galaxy Tab Samsunga i iPad Apple’a - to pierwsza liga dotykowych komputerów dostępna dla polskiego klienta. Niedawno pojawiło się kolejne urządzenie Archos, a lada chwila do sprzedaży wejdzie Huawei S7

Display

Yahoo! zwalnia

Spółka internetowa Yahoo! zredukowała zatrudnienie o 4 proc.

Webhosting

Od południa serwery NetArtu niedostępne. Czyżby awaria zasilania w centrum danych?

W ostatnich miesiącach jedna z największych polskich firm hostingowych - NetArt - uruchomiła wiele ciekawych usług, w tym narzędzia administracyjne i biurowe. Na pewno przyciągnęły one do tego uznanego hostera wielu nowych klientów. Czy jednak infrastruktura to wytrzyma? Nasi Czytelnicy donoszą o poważnej awarii, która dotknęła NetArt.

Finał sprawy złodzieja P2P.com - pięć lat więzienia

Mężczyzna oskarżony o kradzież domeny P2P.com i sprzedanie jej Mark’owi Madsen’owi, zawodnikowi NBA, przyznał się do winy. Prokurator chce dla niego pięcioletniego więzienia.