Standard NetWach

Google przeciw nieuczciwym sprzedawcom internetowym... Tablety poprawią wyniki operatorów komórkowych... Śnieg korkuje także internet. Miliony kierowców sprawdzają utrudnienia w sieci... Google szykuje wirtualną księgarnię... Wpadł "król spamu".

E-commerce

Google przeciw nieuczciwym sprzedawcom internetowym

Światowy koncern poinformował w środę o zmianie sposobu szeregowania wyników w swojej wyszukiwarce, tak by "handlowcy bez skrupułów" mieli trudności w autopromocji - pisze "The New York Times"

Mobile

Tablety poprawią wyniki operatorów komórkowych

Orange, Plus, Era oraz Play liczą na wzrost przychodów z usługi dostępu do internetu.

Content

Śnieg korkuje także internet. Miliony kierowców sprawdzają utrudnienia w sieci

Serwis Targeo.pl, na którym można zobaczyć, gdzie są największe korki drogowe, od poniedziałku przeżywa prawdziwe oblężenie.

Właściciel portalu w Dęblinie uruchomił płatny tygodnik

"Nasz nRegion" (Brokom) tak nazywa się nowy płatny tygodnik dystrybuowany na terenie trzech powiatów: Puławy, Ryki i Kozienice.

Google szykuje wirtualną księgarnię

Dziennikarze Wall Street Journal donoszą, że jeszcze w tym roku wystartować ma Google Editions. Będzie to wirtualna księgarnia, która ma wstrząsnąć tą częścią rynku.

Email

Wpadł "król spamu"

W Las Vegas zatrzymano Rosjanina podejrzanego o kontrolowanie trzeciego największego na świecie systemu rozsyłającego spam - poinformowało amerykańskie Federalne Biuro Śledcze (FBI).