Standard NetWach

10 finansowych haseł roku na Yahoo... Google otworzy księgarnię... Chiny blokują Wikileaks... Firmy płacą za komentarze odnośnie swoich produktów w sieci... Groupon się zmienia - sklepy będą same dodawać oferty!

E-commerce

Relacja z Dnia Darmowej Dostawy: gorący dzień zimy

Pracownicy i właściciele sklepów internetowych zapamiętają ten dzień szczególnie: mnóstwo pracy, zamówień, dzwoniących klientów i cieplejsze od ruchu serwery. Komu ten dzień wyjdzie na zdrowie, a kto obudzi się z czkawką?

Google otworzy księgarnię

Informator agencji Bloomberg twierdzi, że jeszcze w tym roku internetowy potentat Google otworzy w USA sklep z elektronicznymi wersjami książek. Wersja międzynarodowa sklepu ma ruszyć w 2011 roku.

Groupon się zmienia - sklepy będą same dodawać oferty!

Groupon nie zamierza poddać się Facebookowi jeśli chodzi o pozycję lidera w obszarze zakupów grupowych.

Cyber Monday przekształca się w Cyber Week?

Przypadający zaraz po Święcie Dziękczynienia "cyfrowy poniedziałek" okazał się w tym roku rekordowym pod względem sprzedaży. Wielu sprzedawców postanowiło przedłużyć jego efekt.

Social Media

Firmy płacą za komentarze odnośnie swoich produktów w sieci

Internauta zachwycony jakimś produktem lub usługą? Uważaj! Może być fałszywy - wynajęty bezpośrednio przez firmę albo agencję PR. Wychwalając w sieci produkt lub usługę na ich zlecenie, może zarobić nawet 20 tys. zł.

Treści

10 finansowych haseł roku na Yahoo

Portal Yahoo poinformował w swoim raporcie, jakich informacji szukali amerykańscy użytkownicy w 2010 roku. W finansach wygrało "bezrobocie".