Standard NetWach

Markety walczą z internetem ... Amazon zatrudnia na święta... Ile wart jest Facebook?... Aukcje internetowe "kup teraz": zwycięzca nie może zerwać umowy... Google łowi poza siecią... Ekskluzywna odpowiedź na Twittera i Facebooka... Współzałożyciel The Pirate Bay namawia do płacenia... Solorz-Żak zainwestuje w sieć szybkiego internetu lub przejęcie Polkomtelu...

E-commerce

Markety walczą z internetem

Szykuje się wojna między sklepami tradycyjnymi a tymi z sieci. Stawką jest 11 miliardów złotych, które w tym roku chcą wydać Polacy na świąteczne prezenty.

Amazon zatrudnia na święta

Już lada moment w USA rozpocznie się przedświąteczna gorączka zakupowa. Aby wypełnić luki w rozsianych po całych Stanach Zjednoczonych centrach wysyłkowych, Amazon zamierza zatrudnić aż 15,5 tyś sezonowych pracowników.

Aukcje internetowe "kup teraz": zwycięzca nie może zerwać umowy

Oświadczenie o odstąpieniu w ciągu dziesięciu dni od umowy zawartej na odległość przysługuje także tym konsumentom, którzy nabyli towar od przedsiębiorców w ramach popularnej w internecie formuły aukcji "kup teraz".

Social Media

Ile wart jest Facebook?

Osiągając wartość 41 mld dolarów, serwis Facebook wyprzedził eBay i stał się trzecim największym portalem internetowym w USA.

Ekskluzywna odpowiedź na Twittera i Facebooka

Startup Path po wielu miesiącach plotek i oczekiwania pokazał swój ekskluzywny portal społecznościowy.

Wyszukiwarki

Google łowi poza siecią

Od dna Pacyfiku po Księżyc, od kabli po domy. Google zbudował swoją potęgę dzięki wyszukiwarce. Jednak jego inwestycje sięgają nie tylko poza nią, ale nawet poza internet.

Płatne treści

Współzałożyciel The Pirate Bay namawia do płacenia

Był twarzą The Pirate Bay, serwisu, gdzie internauci znajdowali muzykę czy filmy i ściągali je za darmo. Teraz internautów chce przekonać do... płacenia.

Sieć

Rewolucyjne zmiany w imperium medialnym Solorza-Żaka

Biznesmen sprzedaje udziały w Polsacie. Pieniądze zainwestuje w sieć szybkiego internetu lub przejęcie Polkomtelu.