Stały dostęp do Internetu od 59 zł

Tele2 wprowadza nową ofertę zbiorowego dostępu do Internetu, z której będą mogli również skorzystać klienci biznesowi. Nowa oferta różni się też od dotychczasowej m.in. możliwością wyboru kilku wariantów przepustowości łącza oraz atrakcyjniejszą ceną zaczynającą się od 59 zł brutto.

W przeciwieństwie do poprzedniej oferty dostępu zbiorowego, z nowej usługi będą mogli skorzystać nie tylko użytkownicy indywidualni, ale również firmy (łącza o przepustowości do 256 kb/s).

W nowej ofercie przewidziano trzy taryfy, w których wysokość abonamentu uzależniona jest od szybkości łącza, wykorzystywanego przez danego użytkownika. W najtańszej taryfie (przepustowość do 64 kb/s) miesięczny abonament wynosi zaledwie 59 zł z VAT. W cenie 89 zł z VAT klienci otrzymają łącze o przepustowości do 128 kb/s, natomiast abonament za łącze o przepustowości do 256 kb/s wyniesie 139 zł brutto.

”Nowe możliwości wykorzystywanej przez naszą firmę infrastruktury sieciowej, będące głównie zasługą zastosowania nowych rozwiązań bazujących na platformie Linux. Dzięki nim możemy zaoferować klientom łącza internetowe o większej przepustowości nawet w ofercie dostępu zbiorowego”, powiedział Fredrik de Lerigon, dyrektor generalny Tele2 Polska.

Warunkiem skorzystania z nowej oferty zbiorowego dostępu do Internetu Tele2 jest powstanie w ramach danego budynku grupy użytkowników, która będzie płacić łącznie nie mniej niż 300 zł netto (321 brutto) miesięcznego abonamentu.

Klienci korzystający z nowej oferty otrzymają stały, niepubliczny adres IP oraz 25 MB powierzchni dyskowej na skrzynki e-mail (do 5 skrzynek). Dodatkowo użytkownicy łączy o przepustowości do 256 kb/s otrzymają 40 MB na strony WWW.

Cennik oferty zbiorowego dostępu do Internetu:

Rodzaj łącza: do 64 kb/s (klienci indywidualni) - 59 zł brutto + instalacja 349 zł brutto; 128 kb/s (klienci indywidualni) - 89 zł brutto + instalacja 299 zł brutto; 256 kb/s (klienci indywidualni i firmy) - 139 zł brutto + instalacja 249 zł brutto.

Air2Net to usługa bezprzewodowego dostępu do Internetu oparta na łączności radiowej. System pracuje w licencjonowanym paśmie 3,5 GHz.

Informacje:

http://www.tele2.pl