Ssie spam jak odkurzacz

Ukazała się nowa wersja, sygnowana numerem 1.1.0, programu Śmieciarek NxG. Pod tą nazwą kryje się aplikacja firmy Cream Software, która może pełnić nie tylko funkcje programu antyspamowego, ale również klasyfikatora wiadomości e-mail do różnorakich kategorii.

Ssie spam jak odkurzacz

Śmieciarek NxG

Swoją skuteczność program uzyskuje dzięki zastosowaniu metod statystycznej analizy treści wiadomości opartej na metodach wykorzystywanych w sztucznej inteligencji. Oprócz usuwania spamu, aplikację można również wykorzystać do sortowania i klasyfikowania wiadomości - zgodnie z różnymi kryteriami, ustalonymi przez użytkownika.

Najważniejsze nowości w wersji 1.1.0 Śmieciarka NxG to m.in. ulepszona i bardziej skuteczna analiza treści wiadomości, lepsza współpraca z różnymi programami pocztowymi, przeglądanie historii wiadomości z filtrowaniem według kont pocztowych, a także poprawki wpływające na przyspieszenie działania programu. Program dostępny jest w wersji testowej, oraz pełnej, komercyjnej. Osoby, które posiadają już wykupioną licencję na ten program mogą dokonać aktualizacji za darmo.

Więcej informacji

http://www.smieciarek.info/smieciarek/