Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Środowy przegląd prasy

Tele2 chce zablokować ofertę ryczałtową Telekomunikacji Polskiej... Co czeka klientów Pekao i BPH po fuzji... Ministerstwo Gospodarki i Pracy wesprze finansowo spółkę Bioton z grupy Prokomu...

GAZETA WYBORCZA

Tele2: zatrzymać ryczałt TP SAPrezes Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty Witold Graboś powinien zablokować nową ofertę ryczałtową TP SA, gdyż jest niezgodna z prawem - uważa najsilniejszy konkurent - Tele2 Polska.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,2766323.html

Co czeka klientów Pekao i BPH po fuzji?

Co czeka klientów Pekao i BPH po fuzji obu banków? Wszystko wskazuje na to, że nowy gigant będzie miał więcej wspólnego z BPH, ale pewnych wieści nie mają nawet pracownicy obu instytucji.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,52981,2766463.html

GAZETA PRAWNA

Ze złego na gorszeEksperci alarmują - Sejm, uchylając kontrowersyjne przepisy o obejściu prawa podatkowego, zastąpił je jeszcze gorszymi. Organy podatkowe nadal będą mogły uznać, że podatnik tylko dla pozoru zawarł umowę. Co gorsza, wcale nie będą musiały tego dowieść. To podatnik będzie musiał udowodnić, że nie chciał oszukać fiskusa.

http://www.gazetaprawna.pl/dzialy/6.html?numer=1480&dok=1480.6.3.2.1.1.0.1.htm

Bioton dostanie ponad 26 mln złSpółka z branży biotechnologicznej Bioton SA podała, że Ministerstwo Gospodarki i Pracy (MGiP) pozytywnie rozpatrzyło jej wniosek o udzielenie wsparcia finansowego nowej inwestycji

http://www.pb.pl/content.aspx?sid=7355&guid=0EBD6AA3-B06D-48C3-A3E6-626729334A9B

RZECZPOSPOLITA

Polska centrum usług i logistykiZachodnie firmy przenoszą do nas nie tylko centra usług, ale także magazyny. Mamy spore szanse stać się potentatem w drobnych naprawach i promocji wyrobów.

http://www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_050615/ekonomia/ekonomia_a_1.html