Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Środowy przegląd prasy

Precedensowy proces o prawa do domen internetowych Centrumjanki.pl i Centrumjanki.com.pl może się zakończyć ugodą. Największy na świecie operator sieci telefonii komórkowej – brytyjski Vodafone – spodziewa się spadku tempa wzrostu sprzedaży.

Puls Biznesu

Merlin.com.pl rośnie o 100% roczniePierwsze zamówienie, które wpłynęło do sklepu internetowego merlin.com.pl, pochodziło z miejscowości Baborów. Nazwa ta wydała się na tyle dziwna, że powątpiewano w jego autentyczność. Obecnie nikt nie wątpi w prawdziwość zamówień z tak egzotycznych miejsc jak Chile czy Nowa Zelandia. (b&t, s. VIII)

Parkiet

Vodafone zmniejszył stratęNajwiększy na świecie operator sieci telefonii komórkowej – brytyjski Vodafone – spodziewa się spadku tempa wzrostu sprzedaży. Taką prognozę spółka przedstawiła przy okazji publikacji wyników za półrocze, kończące się 31 marca br. W tym okresie operator wprawdzie zanotował stratę, ale mniejszą niż rok wcześniej. (s. 9)

Górą banki małe i internetoweWśród proponujących depozyty z najkorzystniejszym oprocentowaniem nie ma co szukać dużych banków z rozbudowaną siecią placówek. Warto natomiast zajrzeć do Internetu. (s. 14)

Gazeta Wyborcza

CyberugodaPrecedensowy proces o prawa do domen internetowych Centrumjanki.pl i Centrumjanki.com.pl może się zakończyć ugodą - firma First Press, która zarejestrowała owe domeny, złożyła wczoraj pełnomocnikowi Centrum Handlowego "Janki" ofertę w tej sprawie. "Wydaje się sensowna" - mówi przedstawiciel Centrum. (s. 31)