Środowy Przegląd Prasy

Podział TP SA został zawieszony... Udziały spółki-matki firmy Lenovo na sprzedaż... Salony Play bez logo Germanosa... W październiku do sprzedaży trafi Windows 7 Starter... Skarbówka ściga osoby sprzedające w Internecie podróbki...

COMPUTERWORLD

Bez czarnych scenariuszyMimo iż wydatki na sprzęt i rozwiązania informatyczne spadają, czołowi polscy dystrybutorzy IT mają optymistyczne nastroje, choć uważnie kontrolują partnerów.

http://p1.idg.pl/r/f05b2

Ballmer: Windows 7 Starter naprawi nasz błąd z XPSteve Ballmer potwierdził, że w październiku do sprzedaży trafi Windows 7 Starter, ograniczona wersja Windows 7 przeznaczona na netbooki. CEO Microsoftu twierdzi, że OS pomoże firmie naprawić błąd, który ta popełniła obniżając cenę licencji Windows XP Home. Kilkuletni system zaczął bowiem notować niesamowity wzrost sprzedaży wiążący się z dynamicznym rozwojem rynku netbooków.

http://p1.idg.pl/r/8ae21

RZECZPOSPOLITA

Inspektorzy skarbowi na tropie (nie)legalnego biznesuSkarbówka ściga osoby sprzedające w Internecie podróbki i towary niewiadomego pochodzenia. W pierwszym półroczu tego roku inspektorzy wykryli nieprawidłowości na prawie 11 mln zł.

http://www.rp.pl/artykul/4,347646_Inspektorzy_skarbowi_na_tropie__nie_legalnego_biznesu.html

Podział TP SA został zawieszonyNarodowy operator doszedł do porozumienia z Urzędem Komunikacji Elektronicznej i konkurentami.

http://www.rp.pl/artykul/9211,347766_Podzial_TP_SA_zostal_zawieszony.html

Salony Play bez logo GermanosaP4, operator sieci Play, będzie bezpośrednim właścicielem sieci sklepów, które do tej pory prowadził Germanos Polska - ustaliła "Rz".

http://www.rp.pl/artykul/9211,347749_Salony_Play__bez_logo_Germanosa.html

GAZETA WYBORCZA

Lenovo: 29 proc. spółki-matki na sprzedażChińska Akademia Nauk szuka kupca na 29 proc. udziałów w Legend Holdings, spółki-matki Lenovo i jednocześnie jej największego udziałowca.

http://wyborcza.pl/biznes/1,82244,6916811,Lenovo__29_proc__spolki_matki_na_sprzedaz.html

MSPStandard

Pomyśl zanim utopisz pieniądzeKryzys, słowo które wdarło się do codziennego słowniczka przedsiębiorców, powoli traci na sile. Powodów jest wiele, jedną z nich jest wykorzystanie koncepcji marketingu inteligentnego.

http://p1.idg.pl/r/bca48