Środowy Przegląd Prasy

UKE pomoże wybrać operatora... ZAiKS chce uzyskać tantiemy od YouTube... 1,1 mld zł na dodatkowe usługi w komórkach w tym roku... Zaoszczędzić na rachunku za telefon... Internetowy serial trafi do telewizji...

COMPUTERWORLD

Nie przekreślamy UkrainyKryzys gospodarczy na Ukrainie dotknął polskie firmy IT, które poczyniły tam inwestycje. Nie porzucają one jednak planów ekspansji na rynki wschodnie.

http://p1.idg.pl/r/0982e

RZECZPOSPOLITA

Internetowy serial trafi do telewizji Do wiosennej ramówki Polsatu Play weszła "Klatka B" - serial stworzony na potrzeby Internetu i przez ponad pól roku nadawany tylko w sieci.

http://www.rp.pl/artykul/67344,274553_Internetowy_serial_trafi_do_telewizji_.html

GAZETA PRAWNA

ZAiKS chce uzyskać tantiemy od YouTubeZAiKS żąda od YouTube opłat za umieszczanie w polskiej wersji serwisu teledysków polskich artystów. Finał może wyglądać jak w Wielkiej Brytanii, gdzie YouTube zablokował teledyski.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/118363,zaiks_chce_uzyskac_tantiemy_od_youtube.html

1,1 mld zł na dodatkowe usługi w komórkach w tym rokuMimo kryzysu rynek mobilnej rozrywki na świecie i w Polsce będzie rósł - przewidują analitycy i przedstawiciele branży telefonii komórkowej. Dorośli preferują filmy i wideorozmowy.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/118362,1_1_mld_zl_na_dodatkowe_uslugi_w_komorkach_w_tym_roku.html

GAZETA WYBORCZA

UKE pomoże wybrać operatoraUrząd tworzy porównywarkę, dzięki której łatwiej będzie dopasować ofertę telefonu, Internetu i telewizji do swoich potrzeb.

http://wyborcza.pl/1,82244,6367145,UKE_pomoze_wybrac_operatora.html

PULS BIZNESU

Mniej wydawaj na telefonRynek usług telekomunikacyjnych to ciągle rynek dostawcy, a nie klienta. Co nie znaczy, że nie ma miejsca na oszczędności.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=dab90f30-f06e-436f-a836-bae156439551

MSPStandard

Biznes z Windows 7Czy Microsoft dostarczy korporacjom dość argumentów do przejścia na system Windows 7?

http://p1.idg.pl/r/a28f8