Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Środowy Przegląd Prasy

Książki WSiP będą dostępne w Google Book Search... Globalne wydatki na IT w górę o 0,5 proc... Nokia oferuje specjalne odprawy... Polacy kupili 2 mln komórek bez simlocków... Mniejsze telekomy nie odczuwają kryzysu i zapowiadają inwestycje... Tele2 musi zapłacić 3,3 mln zł Telekomunikacji Polskiej...

COMPUTERWORLD

Gartner: Globalne wydatki na IT w górę o 0,5 proc.Analitycy Gartnera prognozują, że w skali świata tegoroczne wydatki na IT przekroczą 2,7 bln USD. To wartość o 0,5 proc. wyższa niż w roku ubiegłym. Jednocześnie wartość inwestycji w IT w regionie EMEA ma być niższa niż rok temu.

http://p1.idg.pl/r/03b88

Start do backupu danych onlineBackup online może nieść ze sobą porównywalny poziom ryzyka, co zamknięta platforma składowania danych. Przedstawiamy porady bezpiecznego outsourcingu kopii danych.

http://p1.idg.pl/r/370da

ERPStandard

Comarch CDN Altum już niebawem na polskim rynkuSystem oferowany dotąd na rynkach niemieckim, francuskim, amerykańskim i ukraińskim w Polsce ukaże się w drugim kwartale 2009 r.

http://p1.idg.pl/r/70bf6

CONTACTStandard

Ruszyła kolejna edycja konkursu Lider WsparciaCelem organizowanego od czterech lat przez HDI Poland konkursu jest promocja wykorzystania najlepszych praktyk w dziedzinie wsparcia użytkowników usług IT, pokazanie nowych rozwiązań, uhonorowanie osiągnięć najlepszych zespołów i indywidualności.

http://p1.idg.pl/r/97f32

RZECZPOSPOLITA

Po komórkę nie tylko do salonuPolacy kupili w ubiegłym roku blisko 2 mln komórek bez simlocków. Już co piąty telefon sprzedawany jest poza salonami operatorów.

http://www.rp.pl/artykul/19417,268183_Po_komorke_nie_tylko_do_salonu.html

Netia: rynkowa ekspansja kosztuje Jest wzrost przychodów, są zyski netto. Ale operator wciąż wykazuje straty na poziomie operacyjnym.

http://www.rp.pl/artykul/19417,268151_Netia__rynkowa_ekspansja_kosztuje_.html

GAZETA PRAWNA

Mniejsze telekomy nie odczuwają kryzysu i zapowiadają inwestycjeMałe i średnie spółki telekomunikacyjne spodziewają się, że w tym roku odnotują wzrost. Rosną głównie dzięki przejmowaniu klientów TP oraz pozyskiwaniu nowych użytkowników Internetu.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/115624,mniejsze_telekomy_nie_odczuwaja_kryzysu_i_zapowiadaja_inwestycje.html

Tele2 musi zapłacić 3,3 mln zł Telekomunikacji PolskiejSpółka Tele2 musi zwrócić Telekomunikacji Polskiej ponad 3,3 mln zł, które uzyskała z opłat ryczałtowych w rozliczaniu między sieciami obu operatorów. Taką decyzję podjął sąd - poinformowała dziś TP.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/115500,tele2_musi_zaplacic_3_3_mln_zl_telekomunikacji_polskiej.html

Książki WSiP będą dostępne w Google Book SearchWydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne jako pierwsze polskie przedsiębiorstwo wydawnicze zdecydowały się na umieszczenie swoich książek w programie Google Book Search. Fragmenty książek będą dostępne już od kwietnia.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/115485,ksiazki_wsip_beda_dostepne_w_google_book_search.html

PULS BIZNESU

Nokia: Kto się zwolni, dostanie specjalną odprawęNokia oferuje specjalne odprawy dla pierwszego 1 tys. pracowników na całym świecie, którzy dobrowolnie zrezygnują z pracy.

http://www.pb.pl/Default2.aspx?ArticleID=6018b4cc-1f84-4cdd-91b4-1afb7e90040d