Środowy Przegląd Prasy

Carol Bartz na czele Yahoo!... Play w drodze po trzeci milion... Sygnity łączy się z firmami Aram i Support... Sklepy uwalniają muzykę, by ratować finanse... Pracodawca znajdzie Cię na portalu społecznościowym...

COMPUTERWORLD

Wszystko o danych osobowych

Wprowadzenie sformalizowanego kodeksu ochrony prywatności nie poprawi świata, a tylko go jeszcze bardziej skomplikuje. Co nie oznacza, że nie należy doskonalić metod ochrony prywatności, tak technicznych, jak i prawnych.

http://p1.idg.pl/r/67430

Sygnity łączy się z firmami Aram i Support

Na 29 stycznia zaplanowano Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, które ma o tym zadecydować. Niespodzianek raczej nie będzie.

http://p1.idg.pl/r/8110a

MSPSTANDARD

Twórcze podejście do IT

Istnieje wiele czynników, które mogą wpływać na zwiększenie innowacyjności i kreatywności w organizacjach oraz potencjału twórczego ich pracowników.

http://p1.idg.pl/r/4d43c

BYWALEC

Koniec innowacji?

Jak się nieoficjalnie dowiedział Bywalec, zadania Instytutu Innowacji i Społeczeństwa Informacyjnego (INSI) mają przejąć poszczególni szefowie i dyrektorzy biznesowi Grupy Asseco.

http://bywalec.computerworld.pl/news/333134.html

RZECZPOSPOLITA

Carol Bartz na czele Yahoo!

Yahoo!, jeden z największych serwisów internetowych, ogłosił wybór Carol Bartz, byłej prezeski firmy Autodesk, na nowego dyrektora wykonawczego spółki.

http://www.rp.pl/artykul/31,248002_Carol_Bartz_na_czele_Yahoo_.html

Sklepy uwalniają muzykę, by ratować finanse

Zmierzch antypirackich zabezpieczeń. Wycofał się z nich iTunes, największy sprzedawca muzyki w sieci.

http://www.rp.pl/artykul/67344,247937_Sklepy_uwalniaja_muzyke__by_ratowac_finanse.html

Praca sama cię znajdzie

Serwisy społecznościowe to nie tylko sposób na nawiązanie i utrzymanie znajomości. To także większe szanse na dobrą posadę, bo coraz częściej łowcy głów właśnie tam szukają kandydatów do pracy.

http://www.rp.pl/artykul/19422,247935_Praca_sama_cie_znajdzie.html

Komputer wybierze idola

Czy kolejny zwycięzca popularnego muzycznego widowiska zostanie wyłoniony z pomocą maszyny? Izraelscy naukowcy opracowali oprogramowanie, z pomocą którego można tego dokonać.

http://www.rp.pl/artykul/55385,247672_Komputer_wybierze_idola.html

GAZETA WYBORCZA

Play w drodze po trzeci milion

Najmłodszy polski operator komórkowy chwali się już 2 mln klientów. Zapowiada też kilkusetmilionowe inwestycje, które pozwolą pozyskać następnych abonentów.

http://wyborcza.pl/1,82244,6157944,Play_w_drodze_po_trzeci_milion.html