Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Środowy Przegląd Prasy

Optimus zmieni profil działalności... Do firm z branży informatycznej powinno trafić 700 mln zł z administracji... Za dwa lata ruszy wymiana dowodów na elektroniczne... Prezydent będzie zatwierdzał ustawy e-podpisem...

COMPUTERWORLD

Książki w formacie MP3Księgarnia internetowa audioteka.pl, oferująca audiobooki, wdrożyła system, który pozwala na skopiowanie pliku z książką, ale wciąż zapewniający ochronę jego i praw autorskich.

http://p1.idg.pl/r/dbcba

MSPStandard

Telekomunikacja na kryzysTeleobecność i wideokonferencje to narzędzia, które mogą pomóc firmom odpowiedzieć na obecne wyzwania związane ze spowolnieniem gospodarczym.

http://p1.idg.pl/r/15a66

RZECZPOSPOLITA

E-administracja przyspieszy W przyszłym roku do firm z branży informatycznej powinno trafić 700 mln zł, a w 2010 r. -

podobna kwota - powiedział we wtorek Witold Drożdż, wiceminister spraw wewnętrznych.

http://www.rp.pl/artykul/19417,238906_E_administracja_przyspieszy___.html

Ustawy będą zatwierdzane e-podpisemOd 1 stycznia prezydent Lech Kaczyński będzie mógł składać elektroniczny podpis pod ustawami - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

http://www.rp.pl/artykul/55743,238709_Ustawy_beda_zatwierdzane_e_podpisem.html

Fabryka rzeczy niemożliwych Kalifornia zawsze przyciągała marzycieli, których ogarnęła gorączka. Dawniej chodziło o złoto; dziś o piksele i kliknięcia. Wśród tych, którym się udało, nikt chyba nie odniósł bardziej spektakularnego sukcesu niż Google.

http://www.rp.pl/artykul/238803,238886_Fabryka_rzeczy_niemozliwych_.html

GAZETA PRAWNA

Za dwa lata ruszy wymiana dowodów na elektroniczneDokument tożsamości będzie miał chip z podpisem elektronicznym i owalem twarzy. Nowy dowód osobisty nie będzie już zawierał adresu zamieszkania właściciela. Informacja o posiadanej grupie krwi może zostać wprowadzona do dowodów i paszportów.

http://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/102224,za_dwa_lata_ruszy_wymiana_dowodow_na_elektroniczne.html

PARKIET

Producent komputerów zmieni profil działalności?Biznes komputerowy znalazł się na zakręcie. Być może Optimus zmieni więc branżę na przynoszącą większe zyski.

http://www.parkiet.com/news/art.jsp?idn=636882