Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Środowy Przegląd Prasy

Rząd dotuje Google... TP nie zapłaci jednej z kar... Cyfrowa TV już za rok... Haker zaatakował Ministerstwo Pracy... Małe firmy częściej stawiają na e-biznes... Użytkownicy kart zbliżeniowych są narażeni na kradzieże... Ruszył system celny do walki z podróbkami... Zdalne zdobywanie wiedzy... Moda na mikrobloga...

COMPUTERWORLD

11 witryn grzechu wartychW Internecie pojawia się coraz więcej stron zgodnych z Web 2.0. Umożliwiają tworzenie własnych treści, są przydatne w pracy, bądź charakteryzują się tylko ciekawym pomysłem. Ze wszystkich można korzystać za darmo.

http://p1.idg.pl/r/406b6

RZECZPOSPOLITA

Małe firmy częściej stawiają na e-biznesCo druga firma nie oferuje jeszcze swych produktów w sieci. Ale aż 30 proc. przedsiębiorstw planuje wejście w internetowy biznes w tym roku.

http://rp.pl/artykul/121376.html

Zdalne zdobywanie wiedzyWirtualne szkolenia są praktyczne, wygodne i opłacalne. Mogą kosztować nawet od trzech do dziesięciu razy mniej niż tradycyjne kursy.

http://rp.pl/artykul/121365.html

Dostęp do firmowych pieniędzy o każdej porze z wykorzystaniem komputeraZlecenia internetowe są już dla polskich przedsiębiorców codziennością. Niezależnie od skali prowadzonego biznesu korzystanie z nich deklaruje ponad połowa przedsiębiorców.

http://rp.pl/artykul/120554.html

GAZETA PRAWNA

Telefony u operatorów dużo droższe niż w sklepieU operatorów komórkowych nowy telefon opłaca się kupować tylko wtedy, gdy podpisujemy lub przedłużamy umowę. Jeśli szukamy telefonu, który zastąpi nam zgubiony, lepiej go kupić np. w sklepie internetowym.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/13915,telefony_u_operatorow_duzo_drozsze_niz_w_sklepie.html

Użytkownicy kart zbliżeniowych są narażeni na kradzieżeKarta bezstykowa, najnowszy produkt skierowany do zwolenników plastikowego pieniądza, może stać się celem dla złodziei.

http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/13923,uzytkownicy_kart_zblizeniowych_sa_narazeni_na_kradzieze.html

GAZETA WYBORCZA

Politycy: głosowanie przez internet nie tak szybkoPO chce, żeby już za rok w wyborach do europarlamentu można było głosować przez internet. Co inne partie i przedstawiciele Państwowej Komisji Wyborczej myślą o tej propozycji?

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75478,5123374.html

Kuba wykupuje komórkiFidel Castro przestrzega, że telefony komórkowe to diabelska pułapka imperializmu. Niepomni tych nauk Kubańczycy masowo idą na ten lep.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75477,5123881.html

Ruszył system celny do walki z podróbkamiPolscy celnicy stworzyli system informatyczny, który pomoże im walczyć z podróbkami. Niezbędne do tej walki materiały i dane o swej własności intelektualnej firmy nareszcie mogą zgłaszać drogą elektroniczną.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,5123489.html

GAZETA.PL

Cyfrowa TV już za rokJeszcze przed Euro 2012 r. Polska może całkowicie przejść z naziemnej telewizji analogowej na cyfrową, a start komercyjny tej usługi może nastąpić już po przyszłorocznych wakacjach.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,5123492.html

Rząd dotuje GoogleNa nowe miejsca pracy Google Poland dostanie z budżetu państwa 3,16 mln zł.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,5123484.html

Haker zrobił na konto firmy zakupy za milion złotychSuwalska policja poszukuje hakera, który na konto jednej z firm zamówił zakupy o wartości miliona złotych, m.in. porsche i jacht.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,88732,5122385.html

TP nie zapłaci jednej z karTelekomunikacja Polska nie musi płacić niemal 6 mln zł kary. Sprawę umorzył sąd.

http://gospodarka.gazeta.pl/IT/1,69805,5123490.html

DZIENNIK

Haker zaatakował Ministerstwo PracyNa nic zapewnienia, że sieci komputerowe urzędów są bezpieczne. Dowód? Jeśli ktoś chciał w nocy wejść na stronę Ministerstwa Pracy, mocno się zdziwił. Zamiast porad dotyczących zatrudnienia znalazł tam czerwony napis "Hacked".

http://www.dziennik.pl/wydarzenia/article156285/Haker_zaatakowal_Ministerstwo_Pracy.html

Moda na mikroblogaCoraz tańsze komórki multimedialne, portale społecznościowe oraz... permanentny brak czasu. To trzy główne powody rosnącej popularności mikroblogów - internetowych pamiętników zawierających jedno- lub dwuzdaniowe wpisy.

http://www.dziennik.pl/hitech/article156107/Moda_na_mikrobloga.html