Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Środowy Przegląd Prasy

Jedno okienko będzie działać od 2008 roku... EDS ma outsourcing w TP... Więcej na telekomunikację w administracji.. GTS Energis osiągnął wyższe zyski... Sage Symfonia umacnia pozycję na polskim rynku... Czy abonenci Tele 2 zostaną na lodzie?.. LG chce zwiększyć sprzedaż komórek o 150 proc... Życie na Marsie?... Wytwórnie grają w społeczności... Debiut Electro World na Allegro.pl wypadł słabo...

COMPUTERWORLD

EDS ma outsourcing w TP

Umowa pomiędzy Telekomunikacją Polską a EDS Poland o wartości 52 mln USD została podpisana na pięć lat. Częścią tej umowy jest świadczenie przez 150 pracowników Web Inn z Grupy Sygnity usług service desk oraz wsparcia użytkowników w zakresie problemów z infrastrukturą i aplikacjami biznesowymi dla 33 tys. pracowników TP.

http://p1.idg.pl/r/94610

GAZETA PRAWNA

Jedno okienko będzie działać od 2008 roku W ciągu tygodnia wiceminister gospodarki Adam Szejnfeld przedstawi projekt nowelizacji ustawy o swobodzie działalności gospodarczej.

http://p1.idg.pl/r/7a552

LG chce zwiększyć sprzedaż komórek o 150 proc. Nawet milion telefonów komórkowych chce sprzedać w Polsce w 2008 roku koreańska firma LG Electronic.

http://p1.idg.pl/r/8cfca

GTS Energis osiągnął wyższe zyski GTS Energis spodziewa się w tym roku 390 mln zł przychodów i 80 mln zł zysku operacyjnego powiększonego o amortyzację. Wyniki będą wyższe od planów.

http://p1.idg.pl/r/2dca8

RZECZPOSPOLITA

Więcej na telekomunikacjęMinisterstwa przygotowują przetargi telekomunikacyjne warte prawie 300 mln zł. Niemal 80 proc. tej kwoty przypada na dwa resorty.

http://www.rp.pl/artykul/76133.html

Czy abonenci Tele 2 zostaną na lodzie?Drugi co do wielkości operator telekomunikacyjny w Polsce Tele 2 może mieć kłopoty. Sąd podważa zasady jego współpracy z Telekomunikacją Polską.

http://www.rp.pl/artykul/76134.html

Sage Symfonia umacnia pozycję na polskim rynkuSage Symfonia w ciągu dwóch lat stała się liczącym graczem wśród producentów oprogramowania dla małych i średnich firm - wynika z opublikowanych wczoraj danych finansowych spółki.

http://www.rp.pl/artykul/76135.html

GAZETA.PL

Wytwórnie grają w społecznościUniversal Music, największy światowy koncern fonograficzny, zgodził się, by piosenki jego artystów można było bezpłatnie odsłuchiwać w serwisie społecznościowym Imeem.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4754178.html

Debiut Electro World na Allegro.pl wypadł słaboSieć sklepów Electro World zaczęła sprzedawać elektronikę i AGD na aukcjach internetowych.

http://gospodarka.gazeta.pl/gospodarka/1,33181,4754164.html

GAZETA WYBORCZA

Życie na Marsie? Łazik Spirit znalazł na marsie idealnie miejsce do rozwoju życia - poinformowali naukowcy. Jak to się często zdarza do odkrycia doszło przez czysty przypadek.

http://www.gazetawyborcza.pl/1,75248,4753430.html