Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Środowy Przegląd Cyfrowy

Tesco będzie sprzedawało w Polsce przez Internet ... Nieproszeni goście z Facebooka ... Kontrola e-projektów musi poczekać ... Jak Google Instant może pomóc (skrzywdzić) SEO ... Facebook wprowadzi telefon albo straci rynek ... Naspers przejmuje pakiet kontrolny w serwisie społecznościowym Multiply.com ... VeriSign: ponad 196,3 mln domen zarejestrowanych na świeci.

E-COMMERCE

Tesco będzie sprzedawało w Polsce przez InternetTrzeci na świecie detalista uruchomi w 2011 roku sprzedaży przez Internet w Polsce, zapowiedział Philip Clarke, który w przyszłym roku przejmie stery w spółce od Terry’ego Leahy.

WYBORCZA.BIZ

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8404799,Zakupy_online_w_Tesco_juz_od_przyszlego_roku.html

SOCIAL MEDIA

Nieproszeni goście z Facebooka

Czternastolatka z Hertfordshire (Wielka Brytania), która zapraszała przez Facebooka znajomych na swoje urodziny i omyłkowo opublikowała swój adres oraz telefon, może na imprezie spodziewać się nawet 21 tys. gości. Oczywiście nieproszonych gości. Matka dziewczyny odwołała imprezę zaplanowaną na siódmego października, ale policja i tak postanowiła zwiększyć liczbę patroli w dzielnicy zamieszkanej przez dziewczynę.

TELEGRAPH.CO.UK

http://www.telegraph.co.uk/technology/facebook/8012043/Girl-14-fears-21000-party-guests-after-Facebook-invite-blunder.html

UE

Kontrola e-projektów musi poczekaćPolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości unieważniła przetarg na kontrolę projektów internetowych dotowanych z programu "Innowacyjna gospodarka", ale ogłosi drugi.

RP.PL

http://www.rp.pl/artykul/9211,538784-Kontrola-e-projektow-musi-poczekac.html

DISPLAY/SEM

Jak Google Instant może pomóc (skrzywdzić) SEOTECHCRUNCH.COM

http://techcrunch.com/2010/09/21/guest-post-how-google-instant-can-help-and-hurt-seo/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+Techcrunch+%28TechCrunch%29

MOBILE

Facebook wprowadzi telefon albo straci rynekFacebook, wbrew publicznym zaprzeczeniom, pracuje nad wprowadzeniem na rynek telefonu komórkowego lub przynajmniej specjalistycznego oprogramowania bazującego na systemie operacyjnym Android - podają portale TechCrunch, CNet i Business Insider. Może okazać się, że będzie to prawdziwa nowinka technologiczna. Jeżeli wszyscy użytkownicy największego portalu społecznościowego zdecydowaliby się na korzystanie z nowego pomysłu Facebooka, to taka sieć ustępowałaby tylko chińskim telekomom komórkowym.

WYBORCZA.BIZ

http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8405422,Facebook_wprowadzi_telefon_albo_straci_rynek.html

INWESTYCJE

Naspers przejmuje pakiet kontrolny w serwisie społecznościowym Multiply.com PAIDCONTENT.ORG

http://paidcontent.org/article/419-naspers-buys-controlling-interest-in-social-networing-site-multiply.com/

WEBHOSTING

VeriSign: ponad 196,3 mln domen zarejestrowanych na świecieFirma VeriSign opublikowała kwartalne wydanie swego "Domain Industry Brief", raportu podsumowującego światowy rynek domen internetowych.

AZNEWS.PL

http://aznews.pl/2010/09/verisign-ponad-1963-mln-domen-zarejestrowanych-na-swiecie/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+AZnewsPL+%28AZnews.pl+-+dziennik+domeniarza%29