Sprzęt RTV za grosze?

Ruszył nowy serwis aukcyjny Tylkogrosz.pl. Jego twórcy zapowiadają, że da on uczestnikom możliwość zakupu towarów po bardzo atrakcyjnych cenach.

"Licytacja sprzętu, ustalonego przez administratora, rozpoczyna się od jednego grosza. Przy każdym złożeniu oferty cena podnosi się tylko o jeden grosz. Czas trwania aukcji rozpoczyna się od nowa po każdorazowym podbiciu ceny produktu. Czas trwania licytacji uzależniony jest od rodzaju produktu i może trwać od 30 sekund do 20 minut. W ofercie aukcji znajdują się wyłącznie wartościowe produkty AGD, RTV, laptopy, akcesoria fotograficzne itp. W dalszej kolejności planowane jest wprowadzenie aukcji m.in. wysokiej klasy skuterów i samochodów. Użytkownik aukcji nabywa prawo do składania ofert za pomocą serwisu płatności internetowych eCard. Istnieje również możliwość składania ofert poprzez SMS.

Prognozy właściciela serwisu zakładają 30 000 zarejestrowanych użytkowników do końca tego roku i około 100 000 w połowie 2009 roku" - poinformowała spółka Coloma Investments, właściciel Tylkogrosz.pl.

Udziałowcami Coloma Investments są skandynawska firma COF Capital oraz spółka Valkea Media SA, która jest m.in. wydawcą Warsaw Business Journal.