Sposób na tańszą neostradę tp

Telekomunikacja Polska ma nową propozycję dla osób korzystających z usługi neostrada tp (lub planujących jej wykupienie). Jeśli zdecydują się one na jednoczesne korzystanie z neostrady tp i z planu telefonicznego 'darmowe wieczory i weekendy' lub 'darmowe weekendy', zapłacą mniej za dostęp do Internetu. Operator wprowadza również nowy pakiet internetowy - non-stop.

Przygotowana przez TP SA oferta promocyjna przewiduje, że klienci, którzy będą jednocześnie korzystać z neostrady tp (w wariancie 512, 1024, 2048 lub 6144) oraz z jednego z dwóch planów telefonicznych ('darmowe wieczory i weekendy' lub 'darmowe weekendy'), zapłacą mniej za neostradę. Oszczędności wynosić będą od 21,96 zł w przypadku neostrady 512 do 50,02 zł dla neostrady 2048.

Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie do końca bieżącego roku aneksu na kolejne 12 miesięcy do umowy o świadczeniu usługi neostrada tp. Jak czytamy w komunikacie prasowym, oferta dostępna jest zarówno dla osób, które do tej pory miały inny plan telefoniczny lub inną opcję neostrady tp (mogą zmienić plan i wersję neostrady), jak i dla tych, które usługi te zamówią po raz pierwszy. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie operatora.

Telekomunikacja Polska zaprezentowała również nowy pakiet internetowy - non-stop - kosztujący 190 zł netto (231 zł z VAT). Umożliwia on korzystanie bez limitów (nawet 24 h na dobę) z dostępu dial-up. Osoby, które zdecydują się na wykupienie tej usługi otrzymają również konto e-mail oraz dostęp do serwisu Strefa rozrywki.

Od 1 listopada br. do 30 kwietnia 2006 roku trwać będzie promocja na pakiet non-stop - osoby, które w tym czasie podpiszą umowę na 12 miesięcy, mogą skorzystać z promocyjnej ceny usługi 69 zł netto (84,18 zł z VAT) miesięcznie.

Oferta dostępna jest dla osób korzystających z planów: standardowego, sekundowego tp dom i tp biznes, 60 minut za darmo, darmowe weekendy, darmowe wieczory i weekendy oraz linii cyfrowej ISDN tp. Więcej informacji - w serwisie TP.