Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Sposób na tańszą neostradę tp

Telekomunikacja Polska ma nową propozycję dla osób korzystających z usługi neostrada tp (lub planujących jej wykupienie). Jeśli zdecydują się one na jednoczesne korzystanie z neostrady tp i z planu telefonicznego 'darmowe wieczory i weekendy' lub 'darmowe weekendy', zapłacą mniej za dostęp do Internetu. Operator wprowadza również nowy pakiet internetowy - non-stop.

Przygotowana przez TP SA oferta promocyjna przewiduje, że klienci, którzy będą jednocześnie korzystać z neostrady tp (w wariancie 512, 1024, 2048 lub 6144) oraz z jednego z dwóch planów telefonicznych ('darmowe wieczory i weekendy' lub 'darmowe weekendy'), zapłacą mniej za neostradę. Oszczędności wynosić będą od 21,96 zł w przypadku neostrady 512 do 50,02 zł dla neostrady 2048.

Warunkiem skorzystania z promocji jest podpisanie do końca bieżącego roku aneksu na kolejne 12 miesięcy do umowy o świadczeniu usługi neostrada tp. Jak czytamy w komunikacie prasowym, oferta dostępna jest zarówno dla osób, które do tej pory miały inny plan telefoniczny lub inną opcję neostrady tp (mogą zmienić plan i wersję neostrady), jak i dla tych, które usługi te zamówią po raz pierwszy. Więcej informacji na temat promocji można znaleźć na stronie operatora.

Telekomunikacja Polska zaprezentowała również nowy pakiet internetowy - non-stop - kosztujący 190 zł netto (231 zł z VAT). Umożliwia on korzystanie bez limitów (nawet 24 h na dobę) z dostępu dial-up. Osoby, które zdecydują się na wykupienie tej usługi otrzymają również konto e-mail oraz dostęp do serwisu Strefa rozrywki.

Od 1 listopada br. do 30 kwietnia 2006 roku trwać będzie promocja na pakiet non-stop - osoby, które w tym czasie podpiszą umowę na 12 miesięcy, mogą skorzystać z promocyjnej ceny usługi 69 zł netto (84,18 zł z VAT) miesięcznie.

Oferta dostępna jest dla osób korzystających z planów: standardowego, sekundowego tp dom i tp biznes, 60 minut za darmo, darmowe weekendy, darmowe wieczory i weekendy oraz linii cyfrowej ISDN tp. Więcej informacji - w serwisie TP.