Sport WP w nowej odsłonie

Wirtualna Polska przebudowała serwis Sport (sport.wp.pl), odświeżając widok strony głównej, wprowadzając do witryny index tagów oraz nowy system prezentacji wyników.

WP zmieniła nawigację po serwisie, zmieniając m.in. układ menu górnego i wzbogacając je o dodatkowe pozycje. Każda zakładka belki jest rozwijana, można więc przejść z nich do kluczowych działów Sportu związanych z interesującą użytkownika dyscypliną (siatkówka, piłka ręczna).

Sport.wp.pl wzbogaciły ponadto wiadomości z witryn formuła1.wp.pl i ekstraklasa.wp.pl oraz odnośniki do najchętniej czytanych wiadomości z ostatnich 24 godzin. Do serwisu wprowadzono także nowy dział - "Sport na luzie".

Sport WP w nowej odsłonie

" Index tagów i nowe pozycje w głównej belce nawigacyjnej mają pomóc internautom w błyskawicznym dotarciu do najważniejszych wiadomości sportowych, najczęściej czytanych i najchętniej komentowanych" - mówi Rafał Miernik, kierownik działu sport Wirtualnej Polski - "Podobnie dodatkowy widok "najważniejsze wyniki", który w przejrzysty sposób prezentuje skrócone tabele aktualnie prowadzonych rozgrywek, np. Ekstraklasy, Ligi Mistrzów, Pucharu UEFA."