Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Sophos wypuszcza program antywirusowy w języku...klingońskim!

Firma Sophos wypuściła nowe darmowe oprogramowanie antywirusowe. Co interesujące, dostępne jest ono w języku...klingońskim!

Najnowsza propozycja firmy Sophos to prawdziwa gratka dla wielbicieli kultowego Star Treka. Można ją pobrać za darmo i zabezpieczyć się przed różnymi standardowymi zagrożeniami czyhającymi w Internecie. Oprogramowanie ponadto jest w stanie wykryć to, z czym nie radzą sobie jego standardowe odpowiedniki, czyli "betazoidzkie subeteryczne dialery porno i tribblery".

Sophos wypuszcza program antywirusowy w języku...klingońskim!

Klingon Anti-Virus

Klingon Anti-Virus nie wymaga dezaktywacji stosowanego wcześniej antywirusa. Oferuje wsparcie dla systemów Windows 2000, XP i Vista.

Program można pobrać pod tym adresem.

_____

Zapraszamy również do umieszczania w komentarzach propozycji programów, które Waszym zdaniem zasługują na miano "najdziwniejszych na świecie". W późniejszym terminie wykorzystamy je w sondzie, która wyłoni zwycięzcę.