Every year, collectors and enthusiasts wonder what Products Rolex will launch, and the extra months of speculation have only magnified the process this year. New are always exciting, but it seems to be forgotten that the brand also discontinues a few models each year - and the most important tend to be those that are removed from the catalogue.

Śledztwo w sprawie znieważenia na forum internetowym umorzone

Prezydent miasta Zielonej Góry założyła doniesienia do prokuratury w sprawie znieważenia jej osoby na forum dyskusyjnym Gazety.pl. Prokuratorze nie udało się jednak ustalić autora obraźliwego komentarza. Sprawa została umorzona.

Informacje podajemy za PAP. W lipcu ubiegłego roku na forum internetowym Gazety pojawił się komentarz o rzekomych nadużyciach popełnionych przez prezydent Zielonej Góry w związku z jej podróżą służbową do Rumunii. Oprócz tej wiadomości, na forum pojawiły się również obraźliwe słowa pod adresem pani prezydent autorstwa innej osoby.

Prezydent Zielonej Góry zwróciła się do Agory z prośbą o ustalenie tożsamości komentujących osób. W grudniu br. otrzymała informację, że adres, z którego wysłane zostały wiadomości należy do firmy z Dniepropietrowska na Ukrainie. To nie był koniec poszukiwań. Nawiązano współpracę z prokuraturą generalną Ukrainy, w wyniku której ustalono, że pod tym adresem znajduje się kawiarenka internetowa, a jej właściciel nie prowadzi ewidencji swoich klientów.

Prokuratura rejonowa w Zielonej Górze postanowiła umorzyć śledztwo z braku dowodów pozwalających wykryć sprawcę.