Śledzik na iPhone'a

Po premierze Śledzika Lajt przyszła kolej na start aplikacji mikroblogu NK na iPhone'a. Aplikację bezpłatnie pobrać można w App Store.

Śledzik na iPhone'a udostępnia wszystkie funkcje mikrobloga znane z wersji www: można dodawać wpisy i komentarze czy oznaczać gwiazdkami interesujące wiadomości. Ponadto, jeśli użytkownik udostępni w swoim profilu na NK numer telefonu, będzie można do niego zadzwonić przez zaznaczenie odpowiedniej opcji.

Jak podkreślają przedstawiciele NK - aplikacja na iPhone'a to zaawansowany produkt, który został napisany od początku i który wyróżnia się wysokiej jakości grafiką i GUI zgodnym ze standardami Apple. Aplikację bezpłatnie pobrać można w App Store.

Według raportu Opery NK to najchętniej odwiedzana strona przez polskich Użytkowników mobilnego Internetu. iPhone zaś to jeden z najpopularniejszych produktów mobilnych na świecie. Stworzenie aplikacji na iPhone’a było dla nas kluczowym projektem. Gotowy program to jak dotąd najbardziej zaawansowany produkt mobilny NK. Co ważne, korzystanie z aplikacji przez komórkę jest równie bezpieczne, jak przeglądanie Śledzika www czy wersji Lajt - mówi Joanna Gajewska, rzecznik NK.

Śledzik na iPhone'a
Mikroblog NK umożliwia śledzenie swych znajomych oraz wpisy wielu sławnych osób ze świata showbiznesu (m. in. Adama Małysza, Martyny Wojciechowskiej czy Marcina Gortata). Ponadto przeczytać można najświeższe informacje z kilkunastu polskich miast i ponad stu kanałów tematycznych (m.in. biznes, newsy, sport, muzyka, kultura, organizacje pozarządowe). Najpopularniejsze sekcje tematyczne śledzone są nawet przez milion osób (np. kanały dotyczące organizacji pozarządowych).

Wersje mobilne Śledzika powstały przy współpracy zespołu NK i specjalistów z firmy Mobile Experts. Śledzik zacumował w komórkach jako pierwszy, mobilnej wersji całego serwisu społecznościowego spodziewać się można pod koniec 2 kwartału 2010 r.

Więcej o Śledziku na iPhone’a w poniższym filmie oraz na oficjalnym koncie produktów mobilnych NK:http://nk.pl/nk_w_komorce

Źródło: Nasza Klasa

Czytaj też:

Mobilny Śledzik przypłynął

E-biznes od kuchni: nasza-klasa.pl