Skype 3.5 - na razie testowo

Nowe wydanie komunikatora Skype 3.5 oferuje możliwość wymiany materiałów wideo, zapisywanie zdjęć z kamery do profilu, automatyczne ponowne wybieranie oraz nową funkcję, Commercial Contacts - przeznaczoną dla firm. Do pobrania jest nowe wydanie Skype 3.2.0.175, zawierające drobne poprawki.

Na temat rozmów głosowych możesz przeczytać w wątku Skype - rozmowy za grosze. Zapraszamy również do oglądania materiałów wideo IDG TV (filmy dołączone są po prawej stronie tekstu). Jeśli chcesz rozszerzyć możliwości Skype, koniecznie przeczytaj Skype - 10 dodatków, które zmienią rozmowy internetowe

Pobierz stabilną wersję Skype 3.2.0.175

Pobierz testową wersję 3.5 Beta

Komunikator Skype staje się coraz bardziej rozbudowanym narzędziem, które wkracza w sektor biznesowy - zwłaszcza dzięki nowej funkcji Commercial Contacts. Umożliwia ona firmom wykupienie nazwy, która będzie umieszczona w specjalnej bazie kontaktów. Oprócz nazwy dostępna jest opcja wyświetlania logo przedsiębiorstwa.

Nowości Skype 3.5:

Skype 3.5 - na razie testowo

Główne okno programu Skype

Zwykłych użytkowników zapewne zainteresują darmowe funkcje, które służą w codziennej komunikacji. Oto one:

- Dzielenie się z innymi materiałami wideo. Filmy można umieścić w polu opis. Dostępna jest opcja wrzucenia wideo do wspólnego podglądu w ramach komunikacji tekstowej.

- Funkcja wgrywania zdjęć z kamery internetowej do profilu. Została ona rozszerzona w stosunku do wydania 3.2 i umożliwia przechwycenie zdjęcia naszego rozmówcy (a nie tylko z lokalnej kamerki).

- Przekazanie trwającej rozmowy do innego użytkownika lub grupy użytkowników Skype z listy kontaktów (niezależnie czy są użytkownikami PC czy MAC). Jeśli jesteś abonentem Skype Pro, możesz przekazywać połączenia także na telefony komórkowe i stacjonarne.

- Automatyczne ponowne wybieranie. Program automatycznie - co dwie minuty, aż do skutku - będzie wybierał ponownie numer na który dzwonimy w wypadku, gdy będzie on zajęty.

Więcej informacji znajdziesz na stronie http://skype.com