SkyCash: zamówienia z Frisco.pl opłacisz komórką

Mobilny system płatności Sky Cash pozwala dokonywać opłat za różne usługi i produkty przy pomocy telefonu komórkowego. Teraz będzie można korzystać z niego również robiąc zakupy w supermarkecie on-line Frisco.pl. Aplikacja działa na większości telefonów z dostępem do internetu.

W celu korzystania z systemu płatności SkyCash należy się w nim zarejestrować i zasilić system pewną kwotą. Transakcja jest szybka, a do jej wykonania potrzebny jest tylko telefon komórkowy oraz aktywne i zasilone konto.

Ze SkyCash można korzystać dzięki telefonom z dostępem do internetu. System działa niezależnie od operatorów GSM. Dzięki niemu można płacić m.in. za bilety komunikacji miejskiej, kursy taxi, doładowania kart polskich sieci komórkowych oraz za produkty z wielu sklepów internetowych. Teraz posłuży także do zakupów we Frisco.pl.

Frisco.pl reprezentuje formę zakupów idealnie dostosowaną do naszych czasów - powiedział Dariusz Mazurkiewicz, dyrektor zarządzający SkyCash Poland SA. SkyCash oferuje to samo, tyle, że w świecie płatności. Obie usługi rewolucyjnie zmieniają pojęcie wygody w robieniu zakupów, czy płaceniu za produkty i usługi.

Dbamy o to, żeby osoby robiące zakupy w naszym supermarkecie miały zapewnioną bezkonkurencyjną jakość i świeżość oferowanych produktów, ale także doskonały serwis. Zapewnia go między innymi dostęp do najnowocześniejszych form płatności, co oferuje SkyCash - skomentowała Agnieszka Malinowska-Herra, dyrektor operacyjny Frisco.pl Sp. z o.o..

SkyCash działa na wszystkich popularnych systemach operacyjnych urządzeń mobilnych i jak podaje developer na 95 proc. modeli telefonów używanych na polskim rynku. Miesięczny limit transakcji wynosi 2000 zł, a dzienny 500 zł. Większość funkcji systemu jest bezpłatna.