Sklep z własnym zatowarowaniem od Novem

Nowe narzędzie Novem umożliwia budowanie w dowolnym serwisie wirtualnego sklepu tematycznego, w którym właściciel strony internetowej może prezentować produkty z różnych miejsc w sieci.

Oznacza to, że właściciel strony internetowej zajmującej się np. fotografią, może w prosty sposób otworzyć w swoim serwisie sklep związany z tą tematyką, mimo tego, że w rzeczywistości nie handluje takimi akcesoriami.

W swoim wirtualnym e-pasażu wydawca ma możliwość umieszczania informacji i zdjęć produktów wielu marek, które są dostępne w innych, istniejących już sklepach internetowych - mechanizm e-pasaży zaciąga wszystkie potrzebne informacje. Jeśli użytkownik serwisu będzie chciał zakupić któryś z produktów, po jego wybraniu, zostanie przeniesiony do serwisu umożliwiającego dokonanie transakcji.

Strona techniczna takiego przedsięwzięcia rozwiązana jest przez Novem. Sieć afiliacyjna udostępnia wszystkie narzędzia niezbędne do stworzenia sklepu wraz z grafiką, kreacjami i opisami produktów. To właściciel strony internetowej decyduje o wyglądzie swojego e-pasażu i o prezentowanych w nim produktach.

Sklep z własnym zatowarowaniem od Novem

"E-pasaże to przydatne narzędzie dla wszystkich, którzy myślą o posiadaniu internetowego sklepu, ale niekoniecznie chcą zajmować się procesem sprzedaży. Novem dostarcza rozwiązania techniczne, a wydawca ma szansę stworzyć dla swoich użytkowników nową, ciekawą funkcję. Internauta zainteresowany np. tematyką wspomnianej fotografii z pewnością interesuje się także sprzętem i akcesoriami. Jeżeli będzie je mógł zakupić bezpośrednio w serwisie, w którym często szuka aktualności, będzie to dla niego sporym ułatwieniem. Wydawca natomiast, dzięki znajomości swoich użytkowników, będzie mógł stworzyć e-pasaż dokładnie odpowiadający ich potrzebom " - tłumaczy Tomasz Samul, dyrektor sieci afiliacyjnej Novem.

Wydawca biorący udział w tworzeniu e-pasażu, będzie wynagradzany podobnie jak przy udziale w programie afiliacyjnym, czyli w modelu "płać za efekt". Od każdej prawidłowo przeprowadzonej transakcji, zainicjowanej na stronie wydawcy, odliczana będzie prowizja dla niego.

Nowe narzędzie cieszy się sporym zainteresowaniem. W ciągu zaledwie kilku dni od jego udostępnienia, wydawcy Novem otworzyli już ponad 400 e-pasaży.