Sklep muzyczny WP poszerza ofertę

Od połowy sierpnia przeboje największej na świecie wytwórni fonograficznej Universal Music Group dostępne są w iplay.pl i w muzycznym sklepie Wirtualnej Polski - mp3.pl.

Wirtualna Polska prowadzi swój muzyczny sklep internetowy od grudnia 2005 roku. Partnerem portalu jest iplay.pl, pierwszy polski serwis internetowy, który podpisał bezpośrednie umowy z największymi międzynarodowymi wytwórniami płytowymi na dystrybucję ich muzyki w polskim internecie.

- W tej chwili w sklepie WP można nabyć aż 700 tysięcy utworów z największych wytwórni muzycznych świata, w tym Sony BMG, Universal, Warner Music, EMI, Polskiego Radia, Kayaxu oraz kilkunastu niezależnych wytwórni płytowych - mówi Karolina Janczyk z Wirtualnej Polski, odpowiedzialna za projekt mp3.pl. - Za kilka tygodni internauci będą mogli również legalnie kupić muzykę artystów polskich, w tym Dody, Maryli Rodowicz, Kombii i Anni Marii Jopek - dodaje.

Sklep muzyczny WP poszerza ofertę

Koszt ściągnięcia jednego pliku waha się od 99 groszy do niecałych 4 zł, natomiast albumu jednopłytowego od 10 do niepełnych 40 zł. Dostępne w sklepie utwory to pliki w formacie Windows Media Audio, zabezpieczone technologią DRM.

http://www.mp3.pl