Sklep Neo24.pl chce mieć bliższy kontakt z klientami

Sklep internetowy Neo24.pl, oferujący m. in. sprzęt AGD i IT, otworzył nowy Punkt Wydań Osobistych w Krakowie. Jest to trzecie, po Wrocławiu i Warszawie, miejsce, gdzie klienci Neo24.PL będą mogli osobiście odebrać zamówiony przez Internet produkt.

Dosyć długi okres czasu pomiędzy zakupem a odbiorem towaru to jednym z głównych niuansów handlu internetowego. Z tego też powodu, powoli standardem w e-handlu stają się wysyłki, które dochodzą do odbiorcy w ciągu 48 godzin, czy nawet w ciągu doby, gdy towar jest dostępny w magazynie (np. Merlin.pl).

Sklep Neo24.pl, realizujący zamówienia w ciągu 48 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia, chce poprzez otwarcie nowego Punktu Wydań Osobistych jeszcze bardziej przyspieszyć proces odbioru produktu. W Punktach Wydań Osobistych klient Neo24.pl może zapłacić gotówką bez konieczności wykonywania przelewów, czy uiszczania dodatkowych opłat pocztowych.

Sklep Neo24.pl chce mieć bliższy kontakt z klientami

Powstały półtora roku temu Neo24 jest dziś jednym z większych na rynku e-commerce - wartość sprzedaży w II kwartale tego roku wyniosła 11 mln zł netto, a liczba zrealizowanych przez sklep zamówień to ponad 12 tys. Miesięcznie sklep odwiedza około 43 tys. internautów (real users - wg. badania Megapanel).

Punkt Wydań Osobistych to trzecia, po Wrocławiu i Warszawie, tego typu placówka sklepu neo24.pl "Cieszę się, że Kraków stanie się jeszcze jednym miejscem, gdzie będziemy mogli spotkać się z klientami, fachowo doradzić i w ten sposób zbliżyć do internautów - mówi Maciej Idzikowski, Prezes Zarządu Neo24.PL - Powstanie nowego Punktu Wydań Osobistych wzmacnia wiarygodność firmy. Połączenie potęgi Internetu i szerokiej oferty produktowej, niemożliwej do wystawienia w jakimkolwiek sklepie "naziemnym", z możliwością odbioru osobistego, to przyszłość branży e-commerce." Do końca września neo24.pl zamierza otworzyć jeszcze dwa punkty, w Poznaniu oraz w Szczecinie.