Skąpiec aktywizuje użytkowników

Skąpiec.pl przygotował dla swych użytkowników kolejny konkurs. Zabawa pod hasłem Skąpi Aktywiści promuje wszelkiego rodzaju aktywności powiązane z serwisem.

Nieczęsto piszemy o akcjach promocyjnych. Chyba że są interesujące. Albo promują szampony.

Oto jak swoich użytkowników zamierza zaktywizować skąpiec. Internauci otrzymują punkty m.in. za założenie konta w serwisie (100 pkt.), dodanie opinii (20 pkt.) o produkcie czy też polecenie wybranego produktu znajomemu (5 pkt.). Nagradzanych punktami czynności jest kilkanaście.

W zamian za uzbierane punkty uczestnik zabawy może zagrać w jedną z gier prezentowanych na stronie konkursu. Dziś na stronie znalazłem prosta grę typu memory. Za udział w grze odejmowana jest określona ilość punktów i grać można aż do zupełnego ich wyczerpania.

Skąpiec aktywizuje użytkowników

Szansę na wygraną mają nie tylko te osoby, które uzyskają najlepsze wyniki w grze. Premiowane będą różne miejsca, w zależności od rozgrywki. Na uczestników zabawy czeka ok. 400 nagród (odtwarzacze MP3, słuchawki, myszki itp.).

- Poprzez konkurs chcemy nagrodzić tych spośród naszych użytkowników, którzy istotnie wzbogacają kontent naszego serwisu. Naszym celem jest także zachęcenie mniej aktywnych internautów do większej interakcji ze Skąpcem. Zdobycie punktów nie wymaga wielkiego wysiłku, a duża część aktywności wynika wprost z bieżącego korzystania z serwisu. Stawiamy na dobrą zabawę, którą - mam nadzieję - zapewnią przygotowane przez nas gry flashowe - mówi Monika Janiszewska, specjalista ds. PR serwisu.