Sieć ebuzzing wchodzi na polski rynek

Ebuzzing - dostawca usług związanych z budowaniem zasięgu w Internecie dla domów mediowych i agencji reklamowych, obecny m.in. we Włoszech, Wielkiej Brytanii, Niemczech i Francji - podpisał umowę o wyłącznej współpracy w Polsce z agencją Think Kong.

Umowa precyzuje zasady na których agencja Think Kong będzie wprowadzać do Polski ofertę ebuzzing adresowaną do domów mediowych, agencji reklamowych, PR i interaktywnych. Podpisanie umowy jest konsekwencją wcześniejszej współpracy Think Kong i ebuzzing przy realizacji międzynarodowych kampanii dla kilku marek na terenie Polski. Oferta dla polskich reklamodawców zostanie przedstawiona w listopadzie 2011 roku. Już teraz nawiązywana została współpraca z polskimi blogerami zainteresowanymi udziałem w międzynarodowych kampaniach.

"Oferujemy unikalne usługi pomagając docierać do milionów internautów na świecie. Współpracując z Think Kong jeszcze w tym roku chcemy zaoferować nasze usługi właścicielom polskich marek " - przekonuje Andrea Febbraio, dyrektor zarządzający ebuzzing Italy. "Ebuzzing zmienia sposób myślenia o marketingu w mediach społecznościowych. Jestem przekonany, że oferta, którą przedstawimy w listopadzie zainteresuje wszystkich mediaplanerów i agencje zainteresowane ‘dowiezieniem’ swoim klientom konkretnych efektów" - komentuje Norbert Kilen, dyrektor strategiczny Think Kong.

Ebuzzing to jeden z europejskich liderów w dziedzinie content seeding i realizacji kampanii wideo. Firma jest częścią Wikio Group, która jest jedną z 50 najszybciej rosnących firm z branży cyfrowych mediów w Europie (wg Media Momentum Awards). Korzystając z technologii Wikio - związanych m.in. z targetowaniem i analizą e-reputacji - ebuzzing zrealizował kampanie obejmujące np. wirusowe wideo, czy marketing na Facebooku.