ShareTheMusic.com w programie Microsoft BizSpark

Serwis ShareTheMusic.com został przyjęty do należącego do Microsoft progrmu dla technologicznych start-upów.

Udział w projekcie Microsoft BizSpark daje firmom dostęp do szerokiego wachlarza oprogramowania firmy Microsoft jak również bezpośrednią pomoc i wsparcie technologiczne. Uczestnictwo w programie umożliwia także darmową promocję w ramach Microsoft BizSpark DataBase.

Microsoft BizSpark wystartował w Polsce 17 listopada (światowa premiera miała miejsce 5 listopada). Warunkiem otrzymania pomocy od Microsoftu jest: stworzeniu czegoś - niekoniecznie oprogramowania, ale również usługi - w oparciu o rozwiązania Microsoftu. Firmy muszą także mieć mniej niż 3 lata oraz przychody mniejsze niż 0,5 mln USD rocznie. Wejście na giełdę automatycznie powoduje, że nie mogą one uczestniczyć w programie BizSpark. Udział w programie należy odnawiać co 12 miesięcy.

"Jest nam niezmiernie miło, że ShareTheMusic.com zyskał uznanie w firmie Microsoft. Udział w projekcie Microsoft BizSpark i dostęp do najnowszych technologii oraz wsparcie technologiczne jest dla nas szansą na szybszy rozwój, poszerzenie obszaru działalności oraz możliwością wejścia na nowe rynki" - mówi Tomasz Szladowski, Prezes ShareTheMusic.com.

Obecnie w programie bierze udział ponad 3 600 projektów z ponad 70 krajów. Prócz ShareTheMusic.com znajdziemy tam też inne firmy z Polski, jak: 62 weeks sp. z o.o., Coversion czy eDialog.