Serwisy rekrutacyjne Agory poszerzają sieć partnerstw

Najnowsi partnerzy serwisu ogłoszeniowego GazetaPraca.pl to Nowebiuro.pl i Ipo.pl należące do spółki IPO oraz serwisy HRnews.pl i Salesnews.pl należące do spółki Calnet.

"Każde zawarte partnerstwo przekłada się na rosnącą liczbę CV przesyłanych przez kandydatów na oferty publikowane m.in. w GazetaPraca.pl. Szacujemy, że wspólnie z naszymi partnerami docieramy do 5 mln użytkowników czyli do 30% osób korzystających z internetu w Polsce" - mówi Dorota Bachman, ekspert ds. pracy, rekrutacji i kariery, dyrektor serwisów rekrutacyjnych Agory.

W ramach współpracy ogłoszeniowej z Nowebiuro.pl oraz Ipo.pl w serwisach tych są publikowane ogłoszenia z wybranych kategorii serwisu GazetaPraca.pl oraz z branżowych serwisów rekrutacyjnych: Pracawsprzedazy.pl, Pracawbiurze.pl, Pracownicy.it i Metropraca.pl.

Ogłoszenia i treści redakcyjne z GazetaPraca.pl pojawiają się już w kilkudziesięciu serwisach partnerskich, m.in. Money.pl, IDG.pl, Bankier.pl, NF.pl, Mediarun.pl.

Pod koniec czerwca na rynek nieruchomości wkroczył kolejny gracz - należący do Onetu lokalizator internetowy Zumi.pl. Póki co Zumi miesięcznie przyciąga ponad 3 mln użytkowników, co daje mu pozycję lidera wśród pojedynczych serwisów rekrutacyjnych. Mimo to, przedstawiciele Onetu zapewniają, że "ZUMI Nieruchomości to tylko nowa funkcjonalność dostępna na ZUMI, który nadal jest lokalizatorem internetowym".