Serwisy dedykowane na Moto.wp.pl

Portal Wirtualna Polska na stronie moto.wp.pl uruchomił specjalny serwis dedykowany dla Rage-Race - trzeciej edycji imprezy motoryzacyjno-lifestyle’owej dla miłośników aut i pięknych kobiet. Serwis specjalny Rage-Race w moto.wp.pl to kolejny etap rozwoju działu motoryzacyjnego Wirtualnej Polski i zapowiedź następnych modyfikacji strony.

"Zdecydowaliśmy się na stworzenie serwisu dla Rage-Race 2009, bo większość naszych użytkowników to fascynaci szybkich, pięknych i luksusowych samochodów, których

na tej wyjątkowej imprezie nie zabraknie. Wirtualna Polska jest patronem medialnym Rage-Race 2009, zaprezentujemy więc na naszych stronach ekskluzywne materiały foto i wideo, bezpośrednie relacje z trasy, najnowsze informacje. Nie poprzestaniemy na tym wydarzeniu, w przyszłości planujemy tworzenie kolejnych serwisów dedykowanych" - powiedział Marek Wieliński, Koordynator Serwisu Moto.

Serwis www.moto.wp.pl/rage-race zawiera informacje o Rage-Race, a także coś dla oka, czyli galerie wyjątkowych samochodów, biorących udział w Rage-Race 2009 i pięknych funkcjonariuszek Rage-Race Patrol. Witryna będzie systematycznie uzupełniana o nowe treści.

Serwisy dedykowane na Moto.wp.pl

Trasa Rage-Race do końca zostanie tajemnicą. Jednak już dzisiaj wiadomo, że start będzie w Warszawie, a meta w Sopocie.