Serwisy Grupy e-budownictwo po remoncie

Zakończył się proces modernizacji serwisów Grupy e-budownictwo. Otrzymały jednolitą szatę graficzną oraz zintegrowano je z forum, galerią multimediów i Facebookiem. Grupa chce, by nowy wizerunek i większa funkcjonalność pomogły jej w dalszej ekspansji na rynku wschodnim.

Grupa e-budownictwo posiada wąskotematyczne portale budowlane takie jak e-dach.pl, e-mieszkanie.pl, e-ogrodek.pl itp.. Oprócz tego jest wydawcą licznych czasopism papierowych o tej samej tematyce. W grudniu 2010 Grupa e-budownictow opuściła sieć IDMnet.

W nowej odsłonie opracowano spójną szatę graficzną, zintegrowano konta użytkowników wszystkich serwisów - zalogowany w jednym serwisie może korzystać z pozostałych - oraz dodano możliwość logowania się poprzez Facebook Connect

Nowa platforma e-budownictwo.pl, pozwala na łatwe dodawanie nowych wortali tematycznych oraz umożliwia tworzenia serwisów na potrzeby innych państw. Remont strony przeprowadziła firma Autentika.

Postawiliśmy silny nacisk nie tylko na integrację wszystkich serwisów tematycznych, ale przede wszystkim na zwiększenie rozpoznawalności marki - podkreśla Michał Samojlik, Prezes Zarządu Autentika Sp. z o. o..

Głównym celem modernizacji było zbudowanie serwisów przyjaznych użytkownikom. Nie ukrywam też, że po udanym debiucie Grupy na Ukrainie liczymy, że dzięki wprowadzonym zmianom możliwa będzie jeszcze szybsza i bardziej efektywna ekspansja na rynku wschodnim - mówi Przemysław Kalicki, Prezes Zarządu Grupy e-budownictwo.pl.